Trwa ładowanie...

Brat Cleo przebywa w szpitalu, opowiedziała o tym w swoim hot16challenge2

Cleo wzięła udział w wyzwaniu hot16challenge2, które ma na celu zebranie pieniędzy na szpitale. Swoje nagranie zadedykowała bratu, który walczy o zdrowie w szpitalu.

Brat Cleo przebywa w szpitalu, opowiedziała o tym w swoim hot16challenge2Źródło: YouTube
d447ehy
d447ehy

#Hot16Challenge2 to druga edycja dobrze znanego w środowisku raperów wyzwania. Pierwsza nawiązywała do internetowej zabawy, zainicjowanej na fali Ice Bucket Challenge. Każdy "wyzwany" ma za zadanie stworzyć szesnaście wersów i zarapować je w wybranej przez siebie formie. Tym razem zabawa ma nieść ze sobą coś więcej, a mianowicie pomoc służbie zdrowia w walce z pandemią. Zabawie towarzyszy zbiórka, której kwota przekroczyła już 1,7 mln złotych.

W akcji udział wzięła też Cleo, która przy okazji powiedziała, że jej brat przebywa obecnie w szpitalu.

- Swoją szesnastkę dedykuję mojemu bratu, który leży teraz w szpitalu i walczy o zdrowie. Trzymaj się, brat, wszystko będzie dobrze – powiedziała, po czym zaczęła wykonywać swój utwór.

Na koniec dodała: - Kochani, ta szesnastka to również apel. Pamiętajmy o tym, że świat nie zatrzymał się dla osób, które walczą z różnymi problemami zdrowotnymi. Musimy otoczyć ich szczególną opieką.

d447ehy

Akcja zatacza coraz szersze kręgi i dawno już wyszła poza środowisko raperów. Nominowani są zarówno muzycy zajmujący się innymi gatunkami muzycznymi (jak Monika Brodka, Kasia Nosowska czy Kayah), jak i ludzie którzy nie mają z muzyką nic wspólnego (tata rapera Maty, Andrzej Seweryn czy Kuba Wojewódzki). Doszło nawet do tego, że w wyzwaniu udział wziął Andrzej Duda. Jednak udział polityków w akcji jest przez część odbiorców i artystów krytykowany.

d447ehy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d447ehy