Trwa ładowanie...

Cuba Gooding Jr oskarżony o molestowanie. Są kolejne nagrania

Cuba Gooding Jr po przesłuchaniu na komisariacie był uśmiechnięty i zbywał oskarżenia 29-latki. Kolejne nagrania z kamer ochrony zdają się potwierdzać niewinność aktora.

Cuba Gooding Jr oskarżony o molestowanie. Są kolejne nagraniaŹródło: Pool New York Post/Associated Press/East News
d2mzw0s
d2mzw0s

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia zakutego w kajdanki, uśmiechniętego Cuby Goodinga Jra, który sam stawił się na przesłuchanie w sprawie rzekomego molestowania. Skargę na jego zachowanie wniosła 29-letnia kobieta. Rzekoma ofiara utrzymuje, że aktor bez jej zgody złapał ją za piersi. Miała też między nimi zaistnieć "agresywna interakcja", która "wymagała interwencji ochrony klubu".

51-latek nie przyznał się do molestowania i po 6 godz. od zgłoszenia się na policję i usłyszenia zarzutów, został wypuszczony na wolność. O niewinności aktora są też przekonani jego obrońcy, którzy wytykają nieścisłości w zeznaniu kobiety.

Kluczowym dowodem w sprawie są nagrania z kamer ochrony, na których kilkukrotnie widać oskarżonego i rzekomą ofiarę w tym samym pomieszczeniu. Do materiału wideo dotarł portal TMZ, który opublikował kilka fragmentów.

d2mzw0s

Na najnowszym klipie widać 29-latkę, która wyraźnie próbowała nawiązać kontakt z przechodzącym aktorem. On jednak poszedł w swoją stronę. Czas wyświetlany na nagraniu sugeruje, że było to ponad godzinę po rzekomym molestowaniu.

Cuba Gooding Jr. nie przyznał się do obłapiania kobiety w nocnym klubie na Manhattanie Getty Images
Cuba Gooding Jr. nie przyznał się do obłapiania kobiety w nocnym klubie na Manhattanie Źródło: Getty Images

Wcześniej mogliśmy obejrzeć trzyminutowe nagranie z dwóch różnych kamer. Widać na nim dowód, że kobieta w pewnym momencie usiadła obok aktora i jego partnerki, Claudine De Niro. Wywiązała się między nimi rozmowa i Gooding Jr wyraźnie położył rękę na jej kolanie.

Prawnicy gwiazdora zadają pytanie, dlaczego rzekoma ofiara molestowania chciała rozmawiać z nim godzinę po zajściu? Zwracają także uwagę, że na nagraniach nie widać żadnej interwencji ochrony. Wiadomo natomiast, że krótko po całej sytuacji do klubu na Manhattanie została wezwana policja.

d2mzw0s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mzw0s