Trwa ładowanie...

Daniel M. jednak się nie rozwiedzie? Nie zgłosił sprawy w sądzie

Daniel M., który podobno planował rozwód, na razie nie może się na niego zdecydować. Nie złożył jeszcze papierów rozwodowych.

Daniel M. jednak się nie rozwiedzie? Nie zgłosił sprawy w sądzieŹródło: Instagram.com
dy28ury
dy28ury

Od początku stycznia w mediach głośno jest o aferze związanej z życiem prywatnym Daniela M., syna króla disco polo. 30-latek przechowywał w domu narkotyki, a poza tym nie chciał wpuścić ciężarnej żony do domu. Doszło do awantury domowej. Ostatecznie zainterweniowała policja, która aresztowała Daniela M. Od tej pory mężczyzna prał rodzinne brudy w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Syn Martyniuka cieszy się z zainteresowania. Chce być celebrytą?

Gdy na świat przyszła jego córka, powiedział, że "częściowo przeprasza" żonę. Ale córkę odwiedzał rzadko. Wszystko wskazywało na to, że wkrótce się rozwiedzie. Ale na razie nie wniósł pozwu o rozwód.

Rzeczniczka sądu w Białymstoku powiedziała "Faktowi: "Nie ma zarejestrowanej sprawy o rozwód ze wskazanymi stronami".

Znajomy rodziny powiedział "Faktowi": - Daniel nie chce na razie rozwodu, bo wierzy, że ich rodzinę można uratować. A nawet jeśli to się nie uda, woli, by to Ewelina złożyła pozew.

Za swoje problemy małżeńskie Daniel M. obwinia teściową. Podobno kobieta nie chce się z nim pogodzić, dopóki nie przeprosi wszystkich za obraźliwe wpisy w internecie.

dy28ury
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy28ury