ycipk-4bvaxx

Daniel M. jednak się nie rozwiedzie? Nie zgłosił sprawy w sądzie

Daniel M., który podobno planował rozwód, na razie nie może się na niego zdecydować. Nie złożył jeszcze papierów rozwodowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel M. wciąż się nie rozwiódł
Daniel M. wciąż się nie rozwiódł (Instagram.com)
ycipk-4bvaxx

Od początku stycznia w mediach głośno jest o aferze związanej z życiem prywatnym Daniela M., syna króla disco polo. 30-latek przechowywał w domu narkotyki, a poza tym nie chciał wpuścić ciężarnej żony do domu. Doszło do awantury domowej. Ostatecznie zainterweniowała policja, która aresztowała Daniela M. Od tej pory mężczyzna prał rodzinne brudy w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Syn Martyniuka cieszy się z zainteresowania. Chce być celebrytą?

ycipk-4bvaxx

Gdy na świat przyszła jego córka, powiedział, że "częściowo przeprasza" żonę. Ale córkę odwiedzał rzadko. Wszystko wskazywało na to, że wkrótce się rozwiedzie. Ale na razie nie wniósł pozwu o rozwód.

Rzeczniczka sądu w Białymstoku powiedziała "Faktowi: "Nie ma zarejestrowanej sprawy o rozwód ze wskazanymi stronami".

Znajomy rodziny powiedział "Faktowi": - Daniel nie chce na razie rozwodu, bo wierzy, że ich rodzinę można uratować. A nawet jeśli to się nie uda, woli, by to Ewelina złożyła pozew.

ycipk-4bvaxx

Za swoje problemy małżeńskie Daniel M. obwinia teściową. Podobno kobieta nie chce się z nim pogodzić, dopóki nie przeprosi wszystkich za obraźliwe wpisy w internecie.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bvaxx

ycipk-4bvaxx
ycipk-4bvaxx