Trwa ładowanie...
d2suswv

Daniel. M kontra teściowa. Mama Eweliny zabrania im się widywać

Daniel M. wciąż ma problemy. Ostatnio sąd zabrał mu prawo jazdy na 3 lata. A teraz teściowa ingeruje w jego relacje z żoną i córką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel M. pogodził się z żoną. Ale nie z jej rodzicami
Daniel M. pogodził się z żoną. Ale nie z jej rodzicami (Forum)
d2suswv

O kłopotach rodzinnych Daniel M. opowiedział na Instagramie. Okazuje się, że syn Zenka Martyniuka i jego żona Ewelina chcieli spotkać się w miniony weekend. Plan był następujący: spacer z wózkiem po Warszawie albo Poznaniu. Przypomnijmy – po awanturze sprzed kilku miesięcy małżeństwo nie mieszka razem. Ewelina urodziła w okolicach 13 lutego, a po wyjściu ze szpitala zamieszkała z rodzicami w rodzinnych Russocicach w wojewódzkie Wielkopolskim. Wieś położona jest 200 km od stolicy. Z kolei Daniel kursuje między Warszawą a Białymstokiem.

ZOBACZ TEŻ: Daniel M. dorośnie do roli ojca? "Powinien iść do pracy"

Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik, jednak do spotkania nie doszło. Powód?

d2suswv

- Mama jej nie pozwoliła - tłumaczył na Instastories Daniel M.

Chłopak był wyraźnie zmartwiony. I choć można mieć o nim nie najlepsze zdanie, to trudno mu nie współczuć. Z tego co mówiła ostatnio mama Daniela M., jej syn widział córkę tylko raz.

CZYTAJ TEŻ: Daniel M. o jeździe "na bani". Wszystko przez brak śniadania

Ale Daniel, robi wszystko, żeby to się zmieniło. Od narodzin dziecka ma z Eweliną bardzo dobry kontakt. Codziennie SMS-ują, a żona wysyła Danielowi zdjęcia małej. Wygląda więc na to, że sprawa może mieć szczęśliwy finał. Tylko teściowie potrzebują jeszcze trochę czasu. Mają dobrą pamięć.

d2suswv

Podziel się opinią

Share

d2suswv

d2suswv