ycipk-1ah6v2

Daniel. M kontra teściowa. Mama Eweliny zabrania im się widywać

Daniel M. wciąż ma problemy. Ostatnio sąd zabrał mu prawo jazdy na 3 lata. A teraz teściowa ingeruje w jego relacje z żoną i córką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel M. pogodził się z żoną. Ale nie z jej rodzicami
Daniel M. pogodził się z żoną. Ale nie z jej rodzicami (Forum)
ycipk-1ah6v2

O kłopotach rodzinnych Daniel M. opowiedział na Instagramie. Okazuje się, że syn Zenka Martyniuka i jego żona Ewelina chcieli spotkać się w miniony weekend. Plan był następujący: spacer z wózkiem po Warszawie albo Poznaniu. Przypomnijmy – po awanturze sprzed kilku miesięcy małżeństwo nie mieszka razem. Ewelina urodziła w okolicach 13 lutego, a po wyjściu ze szpitala zamieszkała z rodzicami w rodzinnych Russocicach w wojewódzkie Wielkopolskim. Wieś położona jest 200 km od stolicy. Z kolei Daniel kursuje między Warszawą a Białymstokiem.

ZOBACZ TEŻ: Daniel M. dorośnie do roli ojca? "Powinien iść do pracy"

ycipk-1ah6v2

Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik, jednak do spotkania nie doszło. Powód?

- Mama jej nie pozwoliła - tłumaczył na Instastories Daniel M.

Chłopak był wyraźnie zmartwiony. I choć można mieć o nim nie najlepsze zdanie, to trudno mu nie współczuć. Z tego co mówiła ostatnio mama Daniela M., jej syn widział córkę tylko raz.

CZYTAJ TEŻ: Daniel M. o jeździe "na bani". Wszystko przez brak śniadania

ycipk-1ah6v2

Ale Daniel, robi wszystko, żeby to się zmieniło. Od narodzin dziecka ma z Eweliną bardzo dobry kontakt. Codziennie SMS-ują, a żona wysyła Danielowi zdjęcia małej. Wygląda więc na to, że sprawa może mieć szczęśliwy finał. Tylko teściowie potrzebują jeszcze trochę czasu. Mają dobrą pamięć.

ycipk-1ah6v2
ycipk-1ah6v2