ycipk-dl75h1

Daniel M. o chodzeniu do szkoły. "Dziś to nie ma sensu"

Syn króla disco polo jeszcze do niedawna kojarzył się z rodzinnymi aferami i wchodzeniem w konflikt z prawem. Dziś uważa się za influencera, który dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniela M. ma na Instagramie obserwuje ponad 33 tys. użytkowników
Daniela M. ma na Instagramie obserwuje ponad 33 tys. użytkowników (Forum)
ycipk-dl75h1

Daniel M. po tym, jak był oskarżany o wszczynanie domowych awantur, porzucenie młodej, ciężarnej żony i posiadanie narkotyków, kasował konta na portalach społecznościowych. To już jednak przeszłość i mimo kontrowersyjnego wizerunku stara się być celebrytą, który relacjonuje swoje życie na Instagramie.

Obejrzyj: Zenek Martyniuk czule o wnuczce: "Niedługo skomponuję dla niej jakąś fajną kołysaneczkę"

ycipk-dl75h1

Oprócz pokazywania nowych butów czy polecania odwiedzanych restauracji, zdarza mu się zabrać głos na poważniejsze tematy. Ostatnio natchnęło go do tego słuchanie i śpiewanie piosenki "Another Brick in the Wall" Pink Floyd z kultową frazą: "Nie potrzebujemy żadnej edukacji (…). Nauczyciele, zostawcie dzieci w spokoju".

- Mam coś ważnego do powiedzenia na temat tej piosenki. Powiem wam, że w szkołach nigdy niczego się nie nauczycie. Teraz nawet nie ma lekcji historii, także nie wiem, po co tam chodzić – twierdził Daniel M. na Instastories.

Jego zdaniem to historia jest podstawą, a nie matematyka.

ycipk-dl75h1

- Matematyka to jest dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie. A za resztę podziękuję – stwierdził rozbawiony. - Resztę można sobie doczytać w książce, wzór podstawić.

Zdaniem syna króla disco polo ważne jest też uczenie się języka polskiego, jednak zamiast chodzić do szkoły, najlepiej jest podróżować.

- Podróżując, dowiecie się wszystkiego o całym świecie. Każdy kraj kształci inaczej – skwitował M., który sam skończył Szkołę Morską w Gdyni i przez pewien czas pływał na statkach.

Co myślicie o takim podejściu do edukacji?

ycipk-dl75h1
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-dl75h1

ycipk-dl75h1
ycipk-dl75h1