Trwa ładowanie...
d4gi0yb

Daniel M. o chodzeniu do szkoły. "Dziś to nie ma sensu"

Syn króla disco polo jeszcze do niedawna kojarzył się z rodzinnymi aferami i wchodzeniem w konflikt z prawem. Dziś uważa się za influencera, który dzieli się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniela M. ma na Instagramie obserwuje ponad 33 tys. użytkowników
Daniela M. ma na Instagramie obserwuje ponad 33 tys. użytkowników (Forum)
d4gi0yb

Daniel M. po tym, jak był oskarżany o wszczynanie domowych awantur, porzucenie młodej, ciężarnej żony i posiadanie narkotyków, kasował konta na portalach społecznościowych. To już jednak przeszłość i mimo kontrowersyjnego wizerunku stara się być celebrytą, który relacjonuje swoje życie na Instagramie.

Obejrzyj: Zenek Martyniuk czule o wnuczce: "Niedługo skomponuję dla niej jakąś fajną kołysaneczkę"

Oprócz pokazywania nowych butów czy polecania odwiedzanych restauracji, zdarza mu się zabrać głos na poważniejsze tematy. Ostatnio natchnęło go do tego słuchanie i śpiewanie piosenki "Another Brick in the Wall" Pink Floyd z kultową frazą: "Nie potrzebujemy żadnej edukacji (…). Nauczyciele, zostawcie dzieci w spokoju".

d4gi0yb

- Mam coś ważnego do powiedzenia na temat tej piosenki. Powiem wam, że w szkołach nigdy niczego się nie nauczycie. Teraz nawet nie ma lekcji historii, także nie wiem, po co tam chodzić – twierdził Daniel M. na Instastories.

Jego zdaniem to historia jest podstawą, a nie matematyka.

- Matematyka to jest dodawanie, odejmowanie, dzielenie i mnożenie. A za resztę podziękuję – stwierdził rozbawiony. - Resztę można sobie doczytać w książce, wzór podstawić.

d4gi0yb

Zdaniem syna króla disco polo ważne jest też uczenie się języka polskiego, jednak zamiast chodzić do szkoły, najlepiej jest podróżować.

- Podróżując, dowiecie się wszystkiego o całym świecie. Każdy kraj kształci inaczej – skwitował M., który sam skończył Szkołę Morską w Gdyni i przez pewien czas pływał na statkach.

Co myślicie o takim podejściu do edukacji?

d4gi0yb

Podziel się opinią

Share

d4gi0yb

d4gi0yb