Trwa ładowanie...
dhiyncl

Daniel M. wie, jak uratować małżeństwo. Chce odciąć żonę od rodziców

Daniel M. uznał, że to teściowa odpowiada za wszystkie problemy w jego małżeństwie. Syn Zenka Martyniuka chce, aby wszystko w jego rodzinie wróciło do normy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Daniel M. chce uratować rodzinę
Daniel M. chce uratować rodzinę (Instagram.com)
dhiyncl

Tydzień temu na świat przyszła córeczka Daniela M. i Eweliny. Kobieta po porodzie zatrzymała się u swoich rodziców w Wielkopolsce. 29-latek nie jest z tego powodu zadowolony.

- Daniel uważa, że Ewelina musi odciąć się od rodziców, a szczególnie od matki, której on sam nie znosi. Muszą zacząć żyć na własnych zasadach i nie pozwalać nikomu wtrącać się do ich życia - zdradza informator "Faktu".

ZOBACZ: Daniel M. zaprzepaści karierę ojca? "Mógłby pomyśleć o jego dorobku"

Daniel M. zaproponował żonie przeprowadzkę z dzieckiem do Warszawy.

dhiyncl

- Według niego to jedyna szansa dla ich małżeństwa. Ewelina marzy o tym, by córeczka miała tatę na co dzień, ale na razie korzysta z pomocy mamy i nie myśli o przyszłości - czytamy w tabloidzie.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy w życiu Daniela M. i Eweliny wiele się wydarzyło. Daniel M. cały czas podsycał atmosferę wokół swojej osoby.

Na Instagramie nieustannie publikował kontrowersyjne wideo. W końcu zdecydował się "częściowo" przeprosić żonę. Czy uda im się ułożyć życie na nowo?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dhiyncl

Podziel się opinią

Share
dhiyncl
dhiyncl