ycipk-1krq7a

Daniel Martyniuk opowiedział o zaręczynach. Oświadczył się w nietypowy sposób

Daniel Martyniuk postanowił opowiedzieć, jak wyszedł na zwariowanego, a jednocześnie romantycznego faceta. Historia, jak oświadczył się Ewelinie, nie należy do najzwyklejszych, a sam realizacja zaręczyn musiała go trochę kosztować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Martyniuk opowiedział o swoich zaręczynach
Daniel Martyniuk opowiedział o swoich zaręczynach (East News)
ycipk-1krq7a

Daniel Martyniuk opowiedział o zaręczynach

Daniel Martyniuk, syn wokalisty Zenka Martyniuka, o status materialny raczej nie musi się martwić. Z pewnością pieniądze ojca pomogły mu w realizacji dość drogiego planu. Chciał się oświadczyć Ewelinie w naprawdę nietypowy sposób.

O szczegółach opowiedział na swoim Instagramie. Syn "króla disco polo" zorganizował swojej wybrance lot balonem nad rzeką Biebrza. Para spędziła razem czas w naprawdę wyjątkowych warunkach. Kilkaset metrów nad ziemią można było podziwiać liczne rozlewiska, dziką przyrodę, zwierzęta (stada ptaków i łosi) oraz samą Biebrzę. Ewelina była zauroczona widokami.

ycipk-1krq7a

Zakochany musiał się jednak sporo wykosztować, by w taki sposób móc się oświadczyć. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że za wynajem balonu dla dwóch osób na wyłączność zapłacił aż 1799 zł. Zapewne pierścionek zaręczynowy był jeszcze droższy.

Oczywiście kobieta powiedziała Danielowi Martyniukowi “tak”. Para wzięła ślub w październiku 2018 roku. Jednak ich związek nie należy do tych idealnych - dochodziło już do kłótni i interwencji policji.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1krq7a

ycipk-1krq7a
ycipk-1krq7a