Trwa ładowanie...
d489me2

Daniel Olbrychski na ślubnym kobiercu? Byłoby o tym głośno

Daniel Olbrychski jest w szczęśliwym związku z Krystyną Demską. Para jest razem przeszło 20 lat. Są po ślubie, ale nie kościelnym. Pojawiły się domysły, że być może dadzą się przekonać do kościelnej ceremonii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Olbrychski wziął ślub w 2003 roku. Ale nie kościelny.
Daniel Olbrychski wziął ślub w 2003 roku. Ale nie kościelny. (ONS.pl)
d489me2

Daniel Olbrychski był mężem Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej (zmarła w czerwcu 2016 roku; miała udar mózgu, gdy jechała samochodem), Zuzanny Łapickiej (zmarła w grudniu 2018 roku; chorowała na nowotwór), a teraz jest w długoletnim związku z Krystyną Demską. Poznali się w 1993 roku, w dniu imienin Demskiej. Przyszła do klubu Związków Twórczych razem ze swoimi gośćmi. Przy stolikach nie było wiele wolnych miejsc. Zostało jedno, obok Olbrychskiego. Zaprosił ją, coś między nimi zaiskrzyło. Iskrzy już przeszło 20 lat.

Zobacz: Olbrychski boi się sytuacji politycznej w Polsce. "Młode pokolenie głosuje na system bolszewicki"

W jednym z ostatnich wywiadów żona aktora przyznała, że po kilku latach bycia razem chcieli sformalizować swój związek. - Założyłam się z paroma osobami, że można wziąć ślub po cichu i nie wypatrzy tego żaden dziennikarz. I zakład wygrałam! - wspomina. Ślub odbył się w 2003 roku w Nałęczowie.

d489me2

Wygląda na to, że był to ślub cywilny. Wskazuje na to odpowiedź Olbrychskiego z tego samego wywiadu.

Wspomina słowa Mai Komorowskiej, która była jego świadkową na ślubie z Zuzanną Łapicką. - Po niedawnej śmierci Zuzi Maja zadzwoniła i oświadczyła, że teraz mogę znów wziąć ślub kościelny. Krysia się żachnęła, ale ja się wzruszyłem... - przyznał Olbrychski.

Takie wydarzenie z pewnością nie przeszłoby bez echa. Tym razem nie udałoby im się uchować ślubu w tajemnicy, tak się wydaje. Ale kto wie, może jeszcze zobaczymy tę parę na ślubnym kobiercu?

PRZECZYTAJ: Daniel Olbrychski opowiada o swoich związkach. Z Rodowicz łączyło go wielkie uczucie

d489me2

Podziel się opinią

Share
d489me2
d489me2