Trwa ładowanie...

Dawid Podsiadło bez charakterystycznego wąsa. Trudno go rozpoznać!

Popularny muzyk zrobił nie lada niespodziankę swoim fanom. Kilka dni temu pojawił się niezapowiedziany na koncercie Darii Zawiałow. Ale to nie jedyne zaskoczenie tego wieczoru!

Share
Dawid Podsiadło bez charakterystycznego wąsa. Trudno go rozpoznać!
Źródło: ONS.pl
dilvv32

Podczas koncertu piosenkarki Darii Zawiałow w warszawskim klubie Stodoła niespodziewanie na scenę wyszedł Dawid Podsiadło przyprawiając o szybsze bicie serca rozentuzjazmowane fanki. Jeden z najlepiej sprzedających się artystów w naszym kraju wykonał z koleżanką dwa utwory. Swój numer "Miałomiasteczkowy" oraz piosenkę Darii "Gdybym miała serce".

Fani (a zwłaszcza fanki) byli wniebowzięci. W końcu nieraz dostanie biletu na koncert Dawida graniczy z cudem. Do historii przejdzie koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, na który bilety wyprzedały się dosłownie w mgnieniu oka. Razem z raperem dokonali niemożliwego.

dilvv32

Samo pojawienie się na koncercie Darii to nie jedyne zaskoczenie tego wieczoru. Okazało się, że Dawid pozbył się swojego charakterystycznego wąsa. Zdjęcie na Instagram wrzuciła Daria. Zobaczcie, rozpoznalibyście go?

dilvv32

Podziel się opinią

Share
dilvv32
dilvv32