Trwa ładowanie...
d183ssj

Decyzja Meghan i Harry'ego była do przewidzenia? Brytyjska prasa ma dowód

Meghan i Harry chcą wieść życie na swoich warunkach, nie będąc już pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej. Zdaniem brytyjskiej prasy decyzję książęcej pary można było przewidzieć dużo wcześniej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i książę Harry mają sprecyzowane plany na przyszłość
Księżna Meghan i książę Harry mają sprecyzowane plany na przyszłość (Getty Images)
d183ssj

Decyzja Harry'ego i Meghan o zdystansowaniu się od rodziny królewskiej jest wprawdzie zaskakująca, ale, jak podkreślają brytyjskie media, można było ją przewidzieć dużo wcześniej. Meghan i Harry właściwie odkąd zaczęli się spotykać, przy każdej okazji pokazywali, że chcą iść swoją ścieżką, mają wyraziste poglądy i chcą realizować własne cele.

Szczególnie wyraźnie zaczęli podkreślać swoją odrębność po ślubie. Od razu dało się zaobserwować, że nie mają zamiaru prowadzić stylu życia ściśle związanego z dworską etykietą, jak robią to choćby William i Kate. Meghan miała jasno sprecyzowane pomysły co do działalności, prowadzenia domu i wychowywania syna.

Pierwszą niespodziewaną decyzję podjęli już decydując o przyszłości syna. Przypomnijmy, że uznali, iż Archie Harrison nie będzie nosił książęcego tytułu. Joe Little z magazynu "Majesty" zajmującego się tematyką brytyjskiej monarchii, podkreśla, że wszystko mogło potoczyć się inaczej. Gdyby rodzice malca wyrazili zgodę, mógł otrzymać tytuł hrabiego Dumbarton.

d183ssj

Meghan i Harry zdecydowali jednak, że ich syn będzie wiódł życie "zwykłego" obywatela. Little z "Majesty" podkreśla, że mógł to być pierwszy krok małżeństwa w kierunku uniezależnienia się od rodziny królewskiej.

Oznaczałoby to, że oświadczenie Meghan i Harry’ego z początku stycznia nie jest nagłym "kaprysem", ale częścią większego i układanego już dużo wcześniej planu.

Zobacz wideo: Królowa Elżbieta rozczarowana postawą wnuka

d183ssj

Podziel się opinią

Share

d183ssj

d183ssj