Trwa ładowanie...
d416kpj

Długo nikt jej nie widział. Michał Wiśniewski wrzucił zdjęcie z Justyną Majkowską

Majkowska bez wątpienia była jedną z najbardziej lubianych wokalistek zespołu Ich Troje. Razem z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą stworzyli hity, które śpiewane są do dziś. Zobaczcie, jak dziś wygląda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Justyna Majkowska na najnowszym zdjęciu.
Justyna Majkowska na najnowszym zdjęciu. (Youtube.com, Fot: IchTrojeVEVO)
d416kpj

Choć Justyna występowała z Ich Troje jedynie przez dwa lata, to przez wielu uznawana jest za najlepszą wokalistkę w historii istnienia legendarnego trio. Niestety, Majkowska w pewnym momencie usunęła się w cień i postanowiła przerwać karierę, która rozwijała się w nieprawdopodobnym tempie. Wyjazdy w trasę, mnóstwo koncertów i olbrzymia popularność przerosły wokalistkę. – Byłam po prostu tym wszystkim zmęczona. To był główny powód. Wszyscy powtarzali mi, że trzeba być idiotką, żeby odchodzić z zespołu w momencie, gdy jest na szczycie i gdy można już spijać śmietankę z popularności – mówiła w wywiadzie dla "Plejady".

*ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski ignoruje paparazzi pod TVP *

Justyna obecnie prowadzi spokojne życie z dala od medialnego zgiełku. W tym roku skończy 41 lat. I choć czas, który spędziła z zespołem wspomina bardzo dobrze, to nie chciałaby wrócić do tego okresu.

d416kpj

Ku zaskoczeniu wszystkich, na profilu Michała Wiśniewskiego pojawiło się zdjęcie z Justyną, które zapowiada koncert. Gościnny występ i radosna informacja ucieszyła fanów, którzy masowo zaczęli w zachwycie komentować post "Wiśni".

"Ale super, że będzie Justynka", "Jak dobrze Was widzieć razem", "Najlepsza", "Najlepsza wokalistka Ich Troje", "Cudownie widzieć Was razem" - pisali internauci. Komentarze są też doskonałym potwierdzeniem tego, że Majkowska naprawdę zaskarbiła sobie sympatię fanów Ich Troje.

d416kpj
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d416kpj

Podziel się opinią

Share
d416kpj
d416kpj