Trwa ładowanie...
d4ljbd8

Doda z Emilem na wakacjach. Miłość nie słabnie

Są małżeństwem od niemal półrocza, ale ich miesiąc miodowy trwa w najlepsze. Doda i jej mąż spijają sobie z dzióbków, całują się przy każdej nadarzającej się okazji, jednak gwiazda nie kryje przed ukochanym swoich wad. Wszystko pokazała w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda i jej mąż pokazują w sieci, jak bardzo się kochają
Doda i jej mąż pokazują w sieci, jak bardzo się kochają (Instagram.com)
d4ljbd8

14 kwietnia Doda po raz drugi wyszła za mąż, po raz pierwszy wzięła ślub kościelny. Dwa tygodnie wcześniej przysięgała miłość i wierność w urzędzie w rodzinnym Ciechanowie, ale to uroczystość, która odbyła się w Hiszpanii, była dla niej ważniejsza.

Od ślubu cywilnego minęło już ponad 5 miesięcy, co nie oznacza, że zakochani zakończyli miesiąc miodowy. Gdy tylko mogą, wyjeżdżają i spędzają czas razem z daleka od show-biznesu. Patrząc na ich zdjęcia i filmiki, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że miłość kwitnie w najlepsze.

Doda Instagram.com
Doda

Doda wzięła sobie do serca uczuciowe porażki i tym razem pokazuje ukochanemu całą siebie. Na najnowszych nagraniach, które opublikowała na InstaStory, zdradziła, że tylko przy Emilu może swobodnie paradować bez makijażu nawet wieczorową porą, nawet w eleganckiej restauracji. Poza tym piosenkarka nie udaje, że nie ma wad. Wystarczy spojrzeń na jej "szafę", by stwierdzić, że lubiący porządek Stępień trafił na kobietę będącą jego przeciwieństwem. Te podobno lubią się przyciągać. Póki co magia działa.

Doda Instagram.com
Doda

I chociaż Doda przyznaje, że kłótnie nie omijają jej doskonałego związku, to ważniejsze jest godzenie się.

Zakochani odpoczywają w Rzymie w eleganckim hotelu z basenem. Korzystają z cudownej pogody, opalają się. Doda swoim fanom pokazała się w białym i kolorowym bikini., nie przesadzała jednak z eksponowaniem półnagiego ciała. Wszędzie towarzyszy jej mąż, który nie opuszcza gwiazdy na krok. Wspólnie małżonkowie nagrywają już nawet pozdrowienia dla wielbicieli.

Doda Instagram.com
Doda

Wygląda na to, że Doda znalazła prawdziwą miłość.

Doda Instagram.com
Doda
d4ljbd8

Podziel się opinią

Share

d4ljbd8

d4ljbd8