Trwa ładowanie...

Doda została oszukana w haniebny sposób. Ucierpi bezbronne dziecko

Doda słynie z dużego serca i chętnie pomaga potrzebującym dzieciom. Niedawno Rabczewska wystawiła na aukcję barwny samochód, specjalnie przygotowany na jej urodziny. Dochód ze sprzedaży miał być przeznaczony na pomoc 2,5 letniemu Fabianowi Dargiewiczowi. Dziecko choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Licytację wygrał mężczyzna, który zaoferował 500 tys zł! Niestety okazało się, że zrobił on głupi żart i nie zamierza zapłacić. Piosenkarka już zapowiedziała, że zrobi wszystko, by oszust stanął przed sądem.

Doda została oszukana w haniebny sposób. Ucierpi bezbronne dzieckoŹródło: ONS.pl
d219kdi

Dorota w swoim charakterystycznym stylu postanowiła podzielić się na Facebooku swoimi przemyśleniami. Wokalistka ujawniła dane "zwycięzcy" i zdradziła, że zgłosi sprawę do prokuratury.

- Postaramy się, aby oszust nie pozostał bezkarny. W najbliższym czasie planujemy zgłosić sprawę do prokuratury, a osoba odpowiedzialna za odebranie szansy na leczenie Fabiana Dargiewicza poniesie surowe konsekwencje swojego czynu. Niech to będzie ostrzeżenie przed bezmyślnością oraz podobnymi oszustwami, nie tylko dotyczącymi naszej aukcji, ale również innych użytkowników (pisownia oryginalna) – napisała Rabczewska w oświadczeniu.

Doda ONS.pl
Doda Źródło: ONS.pl

Na szczeście Rabczewska nie odpuszcza. Piosenkarka ponownie wystawiła samochód na aukcję i wierzy, że tym razem trafi na osoby, które faktycznie chcą wesprzeć chorego chłopca.

Doda, doda AKPA
Doda, doda Źródło: AKPA
Doda Instagram.com
Doda Źródło: Instagram.com
d219kdi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d219kdi