Trwa ładowanie...
d1281on

Dominika Figurska staje murem za Klepacką. Aktorka z PiS-u nagrała apel

Dominika Chorosińska-Figurska zawzięcie broni Zofii Klepackiej. Zdaniem aktorki wszyscy, którzy nie zgadzają się z homofobicznymi wypowiedziami sportsmenki, to "skrajne grupy LGBT".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Figurska wspiera Zofię Klepacką
Dominika Figurska wspiera Zofię Klepacką (East News, Fot: TRICOLORS)
d1281on

Zofia Klepacka od dłuższego czasu ostro krytykowała środowisko LGBT i w wywiadach nazywała homoseksualizm "wynaturzeniem". Podnosiła też larum, gdy prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał kartę LGBT, dzięki której dyskryminowani ze względu na orientację seksualną otrzymają należytą pomoc.

Kinga Rusin miała dość propagandy nienawiści uprawianej przez Klepacką i gdy w dniu wyborów do Europarlamentu spotkała ją przypadkowo pod jednym z lokali wyborczych, postanowiła dać jej to do zrozumienia. Dziennikarka wołała za Zofią Klepacką "wstyd!". Wzburzona sportsmenka nagrała zajście telefonem komórkowym. "Co ta pani osiągnęła w życiu, kim ona jest" - krytykowała Kingę Rusin. Gwiazda TVN wydała później oświadczenie. Tłumaczyła, że szerzenie homofobicznych poglądów takich jak to robi Klepacka, prowadzi do samobójstw dzieci.

Nagranie z konfrontacji dwóch pań obiegło wszystkie media w kraju. Wiele popularnych osób (m.in. Robert Biedroń, Jagna Marczułajtis, Edyta Górniak) zaczęło solidaryzować się z tym, co powiedziała Rusin. Teraz okazuje się, że Klepacka też może liczyć na wsparcie osoby medialnej. Homofobkę wspiera Dominika Figurska, była gwiazda "M jak miłość" i radna PiS- u, która poniosła porażkę w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zamieściła na swoim profilu na Facebooku wideo, w którym apeluje do widzów.

d1281on

- Chciałam wyrazić swoją solidarność i wsparcie dla mistrzyni świata, wspanialej kobiety, cudownej mamy - Zofii Klepackiej. Sprzeciwia się ona deprawacji dzieci, a także występuje przeciwko działaniom skrajnych grup LGBT i płaci za to wysoką cenę. Zosiu, całym sercem z tobą! - powiedziała Chorosińska-Figurska w nagraniu.

Myślicie, że Klepacka będzie wdzięczna za okazane takiego wsparcia?

d1281on

Podziel się opinią

Share

d1281on

d1281on