Trwa ładowanie...

Dominika Tajner-Wiśniewska: Michał Wiśniewski będzie ją wspierał

To nie jest łatwy czas dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. Oczy całej Polski są teraz zwrócone w jej kierunku i domagają się wyjaśnień. W tych trudnych chwilach Dominika może jednak liczyć na wsparcie kogoś bliskiego.

Dominika Tajner-Wiśniewska: Michał Wiśniewski będzie ją wspierałŹródło: ONS.pl
d1kdj5n
d1kdj5n

28 listopada 2019 r. w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin zostały postawione celebrytce - Dominice Tajner-Wiśniewskiej - zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych. Dominika Tajner-Wiśniewska miała nie przyznać się do zarzucanych czynów oraz odmówiła składania wyjaśnień.

Zobacz wideo:

Okazało się, że w tak trudnej chwili gwiazda może liczyć na wsparcie byłego męża. Michał Wiśniewski wyznał portalowi "Plejada":

"Oczywiście, Dominika zawsze będzie mogła liczyć na moje wsparcie."

Celebrytka twierdzi, że jest niewinna, w związku z czym apeluje, by we wszelkich materiałach prasowych nazywać ją pełnym imieniem i nazwiskiem oraz pokazywać jej twarz, bo nie ma nic do ukrycia.

d1kdj5n

"Proszę o podawanie mojego pełnego imienia i nazwiska. Proszę nie maskować mojego wizerunku. Nie mam nic do ukrycia i w odpowiednim momencie opowiem całą historię".

Według śledczych Dominika Tajner-Wiśniewska we wrześniu 2013 r. "ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów". Wobec oskarżonej został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego, którego wysokości nie ujawniono opinii publicznej.

d1kdj5n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kdj5n