Trwa ładowanie...

Dominika Tajner-Wiśniewska na wakacjach. To początek nowego życia

W życiu Wiśniewskich wiele się dzieje. Najpierw Michał złożył pozew o rozwód, później małżonkowie na chwilę odłożyli spory ze względu na chorobę syna Tajner. Oboje pojawili się też na ślubie ojca Dominiki. Ale to tyle. Pojednania w najbliższym czasie nie będzie.

Share
Dominika Tajner-Wiśniewska na wakacjach. To początek nowego życiaŹródło: ONS.pl
d3uk0f8

Dominika Tajner-Wiśniewska została zaskoczona przez męża, który w marcu złożył pozew o rozwód. Od trzech miesięcy małżonkowie nie są już ze sobą, ale fani Michała, którzy skrytygowali go za kolejne rozstanie, liczyli, że być może Wiśniewscy się pogodzą. Wiele na to wskazywało - oboje zaopiekowali się synem Tajner, który trafił do szpitala, oboje byli gośćmi na ślubie ojca Dominiki. Niestety, wygląda na to, że Wiśniewska już zaczęła nowe życie - z czystą kartą, bez męża i w nowym domu.

Na InstaStory Tajner-Wiśniewskiej pojawiło się zdjęcie kluczy i podpis: "Nowy dom, nowe życie czas start". A do tego kilka radosnych emotikonek. Czyżby decyzja męża ostatecznie okazała się czymś pozytywnym? Oby! W kwietniu małżonkowie wciąż mieszkali razem, ale, jak widać, z tym już koniec.

Wiśniewski: "Michał nie znosi, gdy jego partnerka zaczyna się usamodzielniać"

Wiśniewscy rozstają się po 7 latach od ślubu. Dla Michała będzie to 4. rozwód, a Dominiki 2. Oboje mają dzieci z poprzednich związków - wspólnie tworzyli dużą, patchworkową rodzinę. Jak teraz ułoży się ich życie? Jeszcze niedawno Tajner zapewniała, że kocha męża, a ten złamał jej serce. Przy okazji rozwodu sporo mówi się też o finansach Wiśniewskich, które podobno nie są w najlepszej kondycji.

d3uk0f8

*Tajner-Wiśniewska postanowiła zdystansować się od kłopotów dnia codziennego i wyjechała na wakacje. *Odpoczywa w Tunezji. Opalona, uśmiechnięta, wypoczęta Dominika wygląda pięknie.

Tymczasem Wiśniewski szuka nowej miłości.

d3uk0f8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uk0f8
d3uk0f8