Trwa ładowanie...
d3vsu3z

Don Vasyl cieszy się z koncertów TVP. "Żyć albo nie żyć dla mojej rodziny"

Większość polskich artystów siedzi w domach, podczas gdy TVP urządza trasę z udziałem publiczności. Występujący tam Don Vasyl nie widzi w tym nic złego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Don Vasyl w wystąpił Ostródzie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki
Don Vasyl w wystąpił Ostródzie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki (East News)
d3vsu3z

W weekend na Instagramie Anny Karwan pojawiło się wideo, w którym piosenkarka i aktorka związana z "Barwami szczęścia" dała upust niezadowoleniu i frustracji. Poszło o koncerty organizowane w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Karwan nagrała fragment imprezy w Ostródzie,który był transmitowany na żywo w TVP2. Pojawiło się na nim więcej niż 150 osób.

- Zobaczcie, co się dzieje. To jest po prostu jawne kłamstwo i oszustwo. Tak nie wolno, tak naprawdę nie wolno. My nie możemy wrócić do pracy. Tak nie wolno - mówiła rozżalona piosenkarka.

Emilian Kamiński o powrocie teatrów do pracy. Wciąż nie brakuje problemów

Chodzi oczywiście o obostrzenia dotyczące m.in. koncertów. Karwan boli, że, podobnie jak rzesza jej kolegów i koleżanek po fachu, czeka na zielone światło od rządu, a TVP organizuje trasę z udziałem publiczności.

d3vsu3z

A jak widzą tę sprawę artyści występujący na scenie TVP? Czy według nich obostrzenia podczas imprez masowych są potrzebne?

Don Vasyl o koncercie TVP

-Jestem za zniesieniem tych obostrzeń, ponieważ jest to moja praca. To jest "żyć" albo "nie żyć" mojej rodziny. Jestem za tym, aby można było organizować koncerty. Ja i moja rodzina bardzo ubolewamy nad tym stanem, ponieważ nie mamy żadnych dochodów - powiedział Plejadzie Don Vasyl, który zagrał w ostatnim koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Równocześnie legenda cygańskiej muzyki podkreśliła, że jego zdaniem standardy bezpieczeństwa są możliwe do utrzymania podczas imprez powyżej 150 osób. A kwestia zdrowia jest najważniejsza.

d3vsu3z

Przypomnijmy, że Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zapowiedziało, że dopiero od 17 lipca zmienią się regulacje dotyczące m.in. koncertów organizowanych w otwartej przestrzeni. Będzie w nich mogło uczestniczyć więcej niż 150 osób, ale pod warunkiem zachowania dystansu społecznego.

Od 20 czerwca takie wydarzenia mogą odbywać się m.in. w salach koncertowych, klubach, otwartych amfiteatrach i obiektach sportowych. Wszędzie jednak obowiązują ograniczenia liczby uczestników, konieczność zachowania dystansu itp.

d3vsu3z

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3vsu3z

Podziel się opinią

Share

d3vsu3z

d3vsu3z