Trwa ładowanie...
ycipk-1jihfg

Don Vasyl wydał oświadczenie. "Poniosę konsekwencje mojej wcześniejszej naiwności"

Jeden z czołowych wykonawców muzyki romskiej ma ogromne długi. Łącznie ponad 1 mln zł. Don Vasyl przekonuje, że zaufał niewłaściwym ludziom. Artysta wydał właśnie poruszające oświadczenie. Prezentujemy je poniżej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Don Vasyl zmaga się nie tylko z koszmarnymi długami, ale też kiepskim stanem zdrowia
Don Vasyl zmaga się nie tylko z koszmarnymi długami, ale też kiepskim stanem zdrowia (East News)
ycipk-1jihfg

Wraca sprawa ogromnych długów Don Vasyla. Muzyk zdradził, że jego sprawami formalnymi miało zajmować się dwóch Polaków, którzy już nie żyją. To ci mężczyźni założyli zespół Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy i to oni mieli rozliczać ze skarbówką.

Dopiero po jakimś czasie okazało się, że mężczyźni nie płacili podatków, a przez lata dług gwiazdora wobec Skarbu Państwa rósł i rósł. Don Vasyl miał do zapłacenia około 400 tys. zł.

- To trwa do dziś. Przez te lata narosły procenty, odsetki i mam do zapłaty ponad milion złotych - mówił na łamach "Super Expressu" załamany Don Vasyl.

ycipk-1jihfg

ZOBACZ TEŻ: Drugie życie Don Vasyla

Muzyk przyznał też, że nieciekawa sytuacja odbiła się na jego zdrowiu. Przeszedł zawał i nabawił się cukrzycy.

W związku z publikacją doniesień na swój temat oraz licznymi nieprzychylnymi komentarzami w sieci Don Vasyl postanowił zabrać głos. Wydał oficjalne oświadczenie, które przysłał do naszej redakcji. Treść prezentujemy poniżej:

ycipk-1jihfg

Szanowni Państwo,
Chciałbym oświadczyć, że absolutnie nie unikam odpowiedzialności i nie proszę nikogo o pomoc w spłaceniu moich długów.

Jestem na etapie porozumienia z urzędem skarbowym i dołożę wszelkich starań moją pracą, aby spłacić moje zobowiązania!

Poniosę konsekwencje mojej wcześniejszej naiwności i niewiedzy. Jestem uczciwym człowiekiem i uwierzyłem w uczciwość moich współpracowników.

Zawierzyłem wykształconym ludziom, gdyż jestem tylko artystą i znam się jedynie na muzyce romskiej.

W wielu portalach ukazuje się mylna informacja, iż 6 lat nie płaciłem podatków. Nie jest to prawdą, 6 lat trwała procedura urzędu skarbowego i dopiero w tym roku zapadł wyrok w tej sprawie.

Szanowni Państwo, niebawem ukaże się moja płyta "Don Vasyl i Rodzina", a ja od nowego roku rozpoczynam koncerty po całej Polsce, na które serdecznie Państwa zapraszam.

Korzystając z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, życzę wszystkim czytelnikom i waszym rodzinom dużo zdrowia i pogody ducha.

Don Vasyl

To może być dopiero początek problemów muzyka. Gwiazdor ostatnio doczekał się wizyty komornika. Nie mógł wziąć w zastaw jego domu, bo należy on do córki muzyka. Sam Don Vasyl przyznaje, że nie ma nic. Komornik już zajął jego konto w banku. Artyście zostały już tylko prośby o pomoc.

PRZECZYTAJ: TYLKO W WP: Don Vasyl komentuje głośną sprawę z tancerką po koncercie w Przasnyszu

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1jihfg

ycipk-1jihfg
ycipk-1jihfg