News
20-01-2017 (19:16)

Donald Trump: kto był obecny na zaprzysiężeniu nowego prezydenta USA?

Za nami uroczyste zaprzysiężenie Donalda Trumpa na urząd prezydenta USA. Na liście zaproszonych gości zabrakło największych gwiazd show-biznesu, które w wyborach prezydenckich wspierały przede wszystkim Hillary Clinton. Kto wykonał amerykański hymn przed głową państwa oraz gronem zebranych w Waszyngtonie gości?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Trump: kto był obecny na zaprzysiężeniu nowego prezydenta USA?
(Getty Images)
WP

Na uroczystości zaprzysiężenia pojawiła się 16-letnia Jackie Evancho, która zgodziła się zaśpiewać hymn USA. Nie brakuje głosów, że młodą wokalistkę zjadła trema. Trudno jej się jednak dziwić. Gwiazda musiała zmierzyć się z poważnym wyzwaniem. Mimo trzęsącego się chwilami głosu, jej występ można zaliczyć do udanych.

Evancho uchodzi za jedną z największych nadziei muzycznych w Stanach. Występ podczas rozpoczęcia kadencji Donalda Trumpa to dla niej kolejny ważny krok w dorosłej karierze. Co ciekawe, piosenkarka nie pierwszy raz zaprezentowała się przed prezydentem USA. W 2010 i 2012 roku śpiewała już dla Baracka Obamy. ak wypadła tym razem, możecie sprawdzić poniżej:

WP

Wśród gości uroczystości próżno było szukać innych gwiazd amerykańskiego show-biznesu. Donald Trump wcześniej podkreślał już jednak że nie potrzebuje poparcia znanych i lubianych, by czuć się pewnie w swojej roli. W grudniu na swoim Twitterze zamieścił wymowny wpis, w którym skrytykował celebrytów popierających kandydaturę Hillary Clinton. Według polityka nie zrobili oni nic, by pomóc swojej faworytce w zwycięstwie.

Getty Images
Podziel się
WP
Getty Images
Podziel się
Getty Images
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP