Trwa ładowanie...
d4eldb2

Donald Tusk pokazał zdjęcie córki i wnuczki. "Tęsknota w czasach zarazy"

Donald Tusk podzielił się z internautami uroczym zdjęciem. Były premier pokazał, za kim najbardziej tęskni w dobie pandemii koronawirusa. Gwarantujemy, że wpis rozczuli nawet największego twardziela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk od zawsze był silnie związany z rodziną
Donald Tusk od zawsze był silnie związany z rodziną (ONS.pl)
d4eldb2

Z powodu pandemii koronawirusa w Polsce wprowadzono stan epidemii. W galeriach otwarte mogą być tylko sklepy spożywcze, drogerie i apteki. Zamknięte są szkoły, kina, muzea, teatry, restauracje, bary, puby i kasyna. Zakazane są też wszelkie zgromadzenia, a wszyscy Polacy powinni zostać w domach. Przymusowa kwarantanna i izolacja wszystkim daje się we znaki.

ZOBACZ WIDEO: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Jedną z osób, która niezwykle przeżywa rozłąkę z rodziną, jest Donald Tusk. Na potwierdzenie tych słów polityk opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ukochanej córki Katarzyny i wtulonej w nią malutkiej wnuczki.

d4eldb2

"Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy" - napisał krótko.

Tylko i aż tyle wystarczyło, aby pod postem zaroiło się od komentarzy internautów. Większość fanów była rozczulona obrazkiem, jaki były premier wrzucił do sieci.

"Rodzina najważniejsza, miło widzieć ludzi, za którymi tęsknimy", "Miłość zniesie wszystko i czekamy na czasy po pandemii", "Doskonale pana rozumiem. Tęsknię za moimi wnukami" - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d4eldb2

Podziel się opinią

Share
d4eldb2
d4eldb2