Trwa ładowanie...
du247dt

Dorota Stalińska obchodzi urodziny. Dziś kojarzymy ją z polityką i akcjami charytatywnymi

Dorota Stalińska to jedna z niezwykle charakterystycznych polskich aktorek. Jej największym znakiem rozpoznawczym jest jej głos. Dziś Stalińska kończy 66 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dorota Stalińska obchodzi swoje urodziny
Dorota Stalińska obchodzi swoje urodziny (East News)
du247dt

Jeśli mówi się o Dorocie Stalińsiej, pierwsze, co przychodzi na myśl, to jej bardzo charakterystyczny głos, określany nawet jako męski. Silna osobowość i pewność siebie pozwoliła aktorce przekuć tę barwę w zaletę. I to olbrzymią.

ZOBACZ TAKŻE: Perypetii Dody ciąg dalszy: "Sprawa jest zagmatwana, a Dorota na wszystko reaguje zbyt emocjonalnie"

Stalińska ma na swoim koncie mnóstwo pamiętnych ról. Pojawiała się na dużym ekranie, w teatrze, a także w serialach takich jak: "M jak miłość", "Niania" czy "Na dobre i na złe". Od początku wiedziała, co chce robić w życiu i postawiła na aktorstwo. Plan wyszedł.

du247dt

Dziś Stalińska bardziej kojarzy się z akcjami charytatywnymi i polityką. Po wypadku samochodowym zaczęła uświadamiać społeczeństwo, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Założyła też swoją fundację.

Aktorka ma na swoim koncie nieudane małżeństwo. Jak sama podkreślała, jej syn Paweł Staliński to jedyny mężczyzna, dla którego jest w stanie poświęcić wszystko. Nigdy też nie zdradziła, kto jest jego ojcem. Paweł dobrze znany jest widzom "Tańca z gwiazdami". Wziął udział w 12. edycji i zajął drugie miejsce w parze z Izabelą Janachowską. Wówczas Kryształową Kulę zgarnęła Monika Pyrek i Robert Rowiński.

- Nie wymyśliłam sobie ani nie zaplanowałam samodzielnego macierzyństwa. Tak wyszło. Sama przeszłam przez okres ciąży. Sama zawiozłam się do szpitala, żeby urodzić Pawła - mówiła.

- To Dorota pokazała mu, jak wbijać gwoździe, naprawić rynnę czy pomalować ściany. Nauczyła go, jak być dobrym kierowcą. Dzięki niej tuż po 18. urodzinach odebrał prawo jazdy, a kiedy poszedł na studia, kupiła mu mieszkanie - czytamy na serwisie Pomponik.

Dziś aktorka kończy 66 lat i z tej okazji życzymy też wszystkiego najlepszego.

du247dt

Podziel się opinią

Share

du247dt

du247dt