Trwa ładowanie...
d1i3vc7

Dzieci pożegnały Emila Karewicza. Wzruszający nekrolog

W "Gazecie Wyborczej" można przeczytać wzruszające słowa dzieci Emila Karewicza. Pożegnały tatę na łamach gazety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emil Karewicz
Emil Karewicz (PAP)
d1i3vc7

Emil Karewicz zmarł 18 marca nad ranem. Stacja Polsat News jako pierwsza poinformowała o tym, że 97-letni aktor nie żyje. Według rodziny jego śmierć była nagłym przypadkiem. Kilka godzin później wieści potwierdził też Związek Artystów Scen Polskich.

W związku z panującą pandemią koronawirusa, wielu fanów zastanawiało się, jak będą wyglądały uroczystości pogrzebowe Karewicza. Okazuje się, że rodzina zdecydowała o kameralnej uroczystości.

ZOBACZ: Zwiastun filmu "Stawka większa niż życie"

Teraz "Gazeta Wyborcza" opublikowała też nekrolog, w którym dzieci żegnają zmarłego ojca.

d1i3vc7

- Kochany Tato, zniknąłeś nam z oczu na wieczne sny, tak ani uwierzyć, ani się pogodzić. Wiele od życia nie chciałeś, często się uśmiechałeś, wiele ról zagrałeś.Tak naprawdę nie odszedłeś. Każde z nas jest dumne, bo ma w sobie cząstkę Ciebie. Dziękujemy, bardzo za Tobą tęsknimy - możemy przeczytać.

Emil Karewicz najprawdopodobniej zostanie pochowany w Marysinie Wawerskim. Spocznie w tej samej mogile, co jego trzecia żona, Teresa, z którą byli małżeństwem przez 62 lata. Kobieta zmarła osiem lat temu, w kwietniu 2012 roku. Rodzina nie ujawniła konkretnej daty pogrzebu.

d1i3vc7

Podziel się opinią

Share

d1i3vc7

d1i3vc7