Trwa ładowanie...

Edyta Górniak będzie namawiać syna do kontaktów z ojcem?

Dariusz K. wyszedł przedterminowo z więzienia. Przez lata nie kontaktował się z synem. Czy teraz się to zmieni? Jak twierdzi Edyta Górniak, decyzję w tej sprawie zostawia Alanowi.

Edyta Górniak z synem Allanem. Jak twierdzi artystka, syn sam zdecyduje o swoich kontaktach z ojcemEdyta Górniak z synem Allanem. Jak twierdzi artystka, syn sam zdecyduje o swoich kontaktach z ojcemŹródło: East News
d3rm1gp
d3rm1gp

Po trzech latach więzienia sąd przychylił się do wniosku Dariusza K. o przedterminowe zwolnienie. Były mąż Edyty Górniak wyszedł niedawno na wolność i ma szansę nie tylko rozpocząć nowe życie, ale też naprawić fatalne relacje z synem. Według prasowych doniesień, Dariusz K., który od sześciu lat był pozbawiony wolności, ani razu nie kontaktował się w tym czasie z Alanem.

Edyta Górniak pytana przez magazyn "Flesz" o to, czy będzie zachęcać 16-letniego syna do odnowienia kontaktu z ojcem, odpowiada tajemniczo.

UŚMIECHNIĘTY Dariusz K. w sądzie... Zostanie uniewinniony?

- Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy - stwierdziła gwiazda.

d3rm1gp

Jak czytamy w magazynie, Alan nie kryje żalu i pretensji do ojca. O jego stosunku do taty wiele mówi chociażby wpis jaki kilka dni temu chłopak zamieścił na Instagramie z okazji Dnia Ojca. Najlepsze życzenia złożył wówczas swojej mamie.

Przypomnijmy, że Dariusz K. w lipcu 2014 roku potrącił śmiertelnie na pasach 63-letnią kobietę. Był wówczas pod wpływem kokainy. Od chwili zatrzymania przebywał w areszcie, a od 2017 roku, kiedy zasądzono wyrok sześciu lat pozbawienia wolności, odbywał karę w zakładzie półotwartym w Grądach-Woniecku.

Dariusz K. wyjdzie z więzienia? ONS.pl
Dariusz K. został skazany na sześć lat pozbawienia wolności. Wyszedł po odbyciu połowy kary Źródło: ONS.pl
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3rm1gp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rm1gp