Trwa ładowanie...
d1sd9ri

Edyta Górniak nie tańczy z obcymi

Któż nie chciałby zatańczyć z ulubioną gwiazdą? O spotkaniu na parkiecie marzy zapewne niejeden fan Edyty Górniak. Jak się okazuje, nie jest to takie proste.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (ONS.pl)
d1sd9ri

Edyta Górniak od lat pozostaje jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Nie może narzekać na brak zainteresowania wśród fanów. Ma z nimi bardzo dobry kontakt i nieraz pokazała, że ważne dla niej jest, by być z fanami blisko.

Przeczytaj też: Edyta Górniak zaskoczona, że gwiazdy czuły się przy niej swobodnie. Ona nigdy się nie zmieni!

Nie może narzekać też na brak zainteresowania ze strony panów. W tym przypadku jednak wokalistka jest ostrożna. Jak się okazuje, nie tak łatwo o spontaniczne spotkanie z gwiazdą. Zwłaszcza, jeśli nieoczekiwanie proszą ją do tańca.

d1sd9ri

– Mam zasadę, że nie tańczę z mężczyznami. To jest dla mnie zbyt intymne, gdy przychodzi do takiej bliskości z kimś, kogo nie znam – powiedziała "Faktowi" piosenkarka. Jednak nawet od tej zasady są wyjątki. Dała się porwać na parkiet podczas Balu TVN.

– Wskazałam palcem na jednego z przystojnych mężczyzn, a on odebrał to jako zaproszenie do tańca. A że akurat leciała moja piosenka „Król”, to chwilę zatańczyłam z nim spontanicznie – przyznała.

Zobacz wideo: Edyta Górniak wspomina bal TVN-u: "Przetańczyłam całą noc z kieliszkiem szampana"

d1sd9ri

Podziel się opinią

Share

d1sd9ri

d1sd9ri
d1sd9ri