Trwa ładowanie...
d44e7mr

Edyta Górniak pragnie mieć kolejne dziecko. Chce wykorzystać jajeczka Joanny Krupy

Edyta Górniak odwiedziła niedawno ciężarną Joannę Krupę. Piosenkarka zdradziła, że chciałaby mieć kolejne dziecko. W zrealizowaniu tego marzenia mają jej pomóc zamrożone jajeczka Krupy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak chce mieć kolejne dziecko
Edyta Górniak chce mieć kolejne dziecko (ONS.pl)
d44e7mr

Edyta Górniak chce mieć drugie dziecko

Edyta Górniak i Joanna Krupa przyjaźnią się od wielu lat. Kobiety zbliżyły się do siebie, kiedy piosenkarka w 2016 r. zamieszkała na stałe w Los Angeles. Teraz dzieli je tysiące kilometrów, więc spotykają nie nieco rzadziej. Jednak miesiąc temu Górniak poleciała do Stanów, aby dać koncert dla chicagowskiej Polonii. Przyjaciółki miały więc sposobność do spędzenia czasu razem.

Teraz Edyta Górniak zdradza, jak dokładnie wyglądało spotkanie z ciężarną Krupą.

d44e7mr

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak: "Asia Krupa jest w wspaniałej formie"

– Już się zaprzyjaźniłam z dzieciątkiem, trochę pogadaliśmy sobie, trochę pośpiewałam. Była interakcja i reakcja, więc się uśmiechnęłyśmy ze wzruszenia, bo to niesamowite. Nie zawsze dziecko reaguje, jak się mówi do brzuszka. Już chciałam mówić, żeby wiedziało, że to mój głos, że to ciocia Edi. To było naprawdę bardzo słodkie i wzruszające – mówi Górniak.

Piosenkarka przyznaje, że bardzo ją rozczulił widok ciążowego brzuszka Krupy. Okazuje się, że diwa wciąż marzy o kolejnym dziecku. Przypomnijmy, że Górniak ma syna Allana ze związku z Dariuszem Krupą. Natomiast w roku 2018 wyznała, że była w ciąży z ówczesnym partnerem Mateuszem Zalewskim. Niestety 47-latka poroniła.

d44e7mr

Edyta Górniak nie traci nadziei i nadal liczy na drugie dziecko. Podczas spotkania z Joanną Krupą zapytała przyjaciółkę, czy ta nie odstąpiła by jej swoich zamrożonych jajeczek. Okazało się jednak, że modelka nie chce się z nimi rozstawać, gdyż trzyma jajeczka dla siostry.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d44e7mr

d44e7mr
d44e7mr