Trwa ładowanie...

Elton John wspomina zmarłego Mac Millera podczas koncertu. Zadedykował mu piosenkę

Elton John podczas jednego z ostatnich występów zadedykował utwór zmarłemu kilka dni temu Mac Millerowi. Brytyjski wokalista powiedział wzruszające słowa na temat rapera.

Share
Elton John wspomina zmarłego Mac Millera podczas koncertu. Zadedykował mu piosenkę
Źródło: Matt Baron/REX/Shutterstock/East News, Admedia/Sipa USA/East News
d2u8evm

W trakcie sobotniego koncertu odbywającego się w ramach trasy Farewell Yellow Brick Road Tour, Elton John zadedykował piosenkę zmarłemu dzień wcześniej Mac Millerowi. Przed odegraniem utworu „Don’t Let The Sun Go Out, brytyjski piosenkarz powiedział kilka słów o młodym raperze i złożył kondolencje jego najbliższym.

"Chciałbym dedykować tę piosenkę Mac Millerowi. To nieprawdopodobne, że ten 26-latek zmarł wczoraj. Niepojęte, że ktoś tak młody i obdarzony tak wielkim talentem mógł to zrobić. Chciałbym tylko przekazać dużo miłości i najlepsze słowa dla jego najbliższych, rodziny i przyjaciół. Mac, gdziekolwiek jesteś, mam nadzieję, że jesteś teraz szczęśliwy" – oznajmił ze sceny Elton John.

Elton John dołączył do grona gwiazd, które oddały hołd Mac Millerowi. Wśród nich znalazła się jego była dziewczyna, piosenkarka Ariana Grande, z którą spotykał się przez dwa lata aż do momentu zakończenia związku w maju tego roku. Wokalistka umieściła na Instagramie jego czarno-białe zdjęcie bez żadnych podpisów.

d2u8evm

Podziel się opinią

Share
d2u8evm
d2u8evm