Trwa ładowanie...

Emil Karewicz nie został pochowany

Emil Karewicz zmarł 18 marca w wieku 97 lat, ale jego bliscy nadal go nie pochowali. Został jedynie poddany kremacji. Dlaczego?

Emil Karewicz nie został pochowanyŹródło: ONS.pl
d441ibc
d441ibc

Serialowy Hermann Brunner odszedł już ponad tydzień temu, jednak jego bliscy nie zdecydowali się na pochówek, a jedynie na kremację. Powodem są kolejne obostrzenia dotyczące spotkań w grupach większych niż pięć osób ze względu na panoszącą się pandemię.

– Rodzina już skremowała aktora. Ale na razie pogrzeb się nie odbędzie. Najbliżsi Emila postanowili przeczekać ten trudny czas, w którym panuje koronawirus. Pogrzeb odbędzie się, kiedy wszyscy będą mogli go pożegnać. Nie wyobrażają sobie, by było inaczej – powiedział przyjaciel rodziny Emila Karewicza w rozmowie z "Super Expressem".

Kilka dni temu dzieci aktora pożegnały go nekrologiem w "Gazecie Wyborczej":

d441ibc

- Kochany Tato, zniknąłeś nam z oczu na wieczne sny, tak ani uwierzyć, ani się pogodzić. Wiele od życia nie chciałeś, często się uśmiechałeś, wiele ról zagrałeś.Tak naprawdę nie odszedłeś. Każde z nas jest dumne, bo ma w sobie cząstkę Ciebie. Dziękujemy, bardzo za Tobą tęsknimy - czytamy.

Emil Karewicz zostanie pochowany w Marysinie Wawerskim. Spocznie w tej samej mogile, co jego trzecia żona, Teresa, z którą byli małżeństwem przez 62 lata. Kobieta zmarła osiem lat temu, w kwietniu 2012 roku.

Grób żony Emila Karewicza, w którym spocznie aktor

East News
Źródło: East News
d441ibc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d441ibc