Trwa ładowanie...

Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra pobrali się w tajemnicy. Teraz pochwalili się ślubnym zdjęciem!

Aktorska para, znana z serialu "Na dobre i na złe", powiedziała sobie sakramentalne tak. Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra wzięli ślub w tajemnicy przed mediami, a teraz opublikowali zdjęcia potwierdzające tę informację. Jak była ubrana panna młoda?

Share
Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra pobrali się w tajemnicy. Teraz pochwalili się ślubnym zdjęciem!
Źródło: Instagram.com
dsioeb1

O tym, że Komarnicką i Klijnstra łączy coś więcej niż ten sam plan zdjęciowy, mówiło się od dawna. Para nigdy nie komentowała swojego związku i nie pokazywała się wspólnie na show-biznesowych imprezach. Kilka dni temu pojawiły się plotki, że aktorzy wzięli sekretny ślub. Podstawą dla tych doniesieć była zmiana nazwisk na ich oficjalnych kontach na Facebooku. Obecnie oboje noszą podwójne - Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki.

Teraz nie ma już złudzeń, że para wzięła ślub. Na swoich instagramowych profilach opubikowali zdjęcia z zaślubin. Aktorzy pozują w wiejskim anturaży, a Komarnicka ma na sobie przepiękną, białą, koronkową suknię.

Emilia i Redbad poznali się w 2008 roku na planie serialu "Na dobre i na złe". Wówczas nie mieli ze sobą zbyt wielu wspólnych scen. Lepiej poznali się wtedy, kiedy aktorka zastąpiła Katarzynę Herman w sztuce "Małe zbrodnie", w której grał Redbad. Od tamtego momentu zaczęli spędzać więcej czasu razem poza pracą.

dsioeb1

Parę dzieli aż 16 lat różnicy. Mimo to dogadują się świetnie! Redbad wcześniej był w bardzo poważnym związku z Kasią Nosowską, a Emilia była nawet zaręczona z Łukaszem Konopką.

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Co łączy Redbada Klijnstra z Emilią Komarnicką?

dsioeb1

Podziel się opinią

Share
dsioeb1
dsioeb1