Trwa ładowanie...
doumu5r

Enrique Iglesias ogląda z rodziną mundial. Dzieci piosenkarza są przeurocze!

Mundial trwa w najlepsze, a gwiazdy, podobnie jak wielu innych kibiców, dały się porwać piłkarskiemu szaleństwu. Szczególnie stadionowa atmosfera zapanowała ostatnio w domu słynnego wokalisty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Enrique Iglesias jest fanem piłki nożnej
Enrique Iglesias jest fanem piłki nożnej (ONS.pl)
doumu5r

Enrique Iglesias nigdy nie ukrywał, że żywo interesuje się piłką nożną. W 2008 r. stworzył nawet oficjalną piosenkę rozgrywek Euro ("Can You Hear Me"). Choć teraz nie wspiera artystycznie piłkarzy, to wciąż gorąco im kibicuje. Podobnie jak wiele innych gwiazd pokazał, że na bieżąco śledzi kolejne zmagania podczas mundialu na rosyjskich stadionach.

Jego zdjęcia z kibicowania są jednak wyjątkowo urocze, bo wraz z ukochaną, Anną Kournikovą, oglądają mecze z ich uroczymi pociechami. Piosenkarz już raz rozczulił fanów, gdy opublikował zdjęcie z kibicowania podczas meczu Hiszpania - Portugalia. Kournikova nie była dłużna i zamieściła podobną fotkę w trakcie meczu Rosja - Arabia Saudyjska.

Trudno rozsądzić, które ze zdjęć jest bardziej urocze i który maluch bardziej rozczulający. Jedno jest pewne, ich rodzice gorąco będą kibicować rodzimym drużynom (Enrique Hiszpanii, Anna Rosji). Już teraz można się domyślić, że emocje w ich domu będą sięgać tych ze stadionu. Pytanie tylko, z kim chętniej będą kibicować bliźniaki, Nicholas i Lucy? Przed nimi kilka tygodni dobrej zabawy!

doumu5r
doumu5r

Podziel się opinią

Share
doumu5r
doumu5r