Trwa ładowanie...
d1snrvd

Fani długo na to czekali! Meghan i Harry pokażą syna

Na początku maja syn Meghan i Harry'ego będzie świętował pierwsze urodziny. Z tej okazji para planuje wyjątkowy prezent dla swoich fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry i Meghan szykują niespodziankę dla fanów
Harry i Meghan szykują niespodziankę dla fanów (Getty Images, Fot: Getty Images)
d1snrvd

Nie jest tajemnicą, że Meghan i Harry bardzo cenią sobie swoją prywatność. Wystarczy wspomnieć, że odkąd zostali rodzicami, pokazali swojego syna, Archiego zaledwie trzy razy. Nic dziwnego, że ich fani są żądni nowych fotografii i informacji na temat chłopca oraz samej pary.

Po zdystansowaniu się od rodziny królewskiej Meghan i Harry wyprowadzili się do Kanady, a następnie do USA. Niewiele wiadomo o tym, co teraz się z nimi dzieje. Jest jednak nadzieja dla wszystkich, którzy są spragnieni newsów o tej trójce.

6 maja 2020 roku Archie będzie obchodził pierwsze urodziny. Z tej okazji Meghan i Harry mają pokazać nowe zdjęcia synka. Informacje te w rozmowie z "Sunday Times" potwierdził rzecznik pary.

"Można się spodziewać, że wkrótce go państwo zobaczą" - powiedział.

Na razie nie wiadomo, gdzie pojawi się fotografia. Meghan i Harry zrezygnowali bowiem z oficjalnego konta Sussex Royal na Instagramie. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

d1snrvd

Podziel się opinią

Share
d1snrvd
d1snrvd