Trwa ładowanie...
d36dpof

#GdybyNieNauczyciel. "Nie robiłbym w słowie". Marcin Prokop o swojej wychowawczyni

#GdybyNieNauczyciel to akcja Wirtualnej Polski pokazująca, że bez nauczycieli nie bylibyśmy tu, gdzie teraz. Marcin Prokop to potwierdza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Prokop opowiedział o nauczycielce, która dodała mu pewności siebie
Marcin Prokop opowiedział o nauczycielce, która dodała mu pewności siebie (East News, Fot: East News)
d36dpof

Życie Marcina Prokopa zmieniła jego wychowawczyni. W ramach akcji Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel opowiada nam o tym, jak to zrobiła. - Generalnie, gdyby nie nauczycielka z podstawówki, wychowawczyni, pani Halina, która wyczaiła, że po kryjomu piszę wiersze i pochwaliła mnie za to przed całą klasą, odczytując na głos moje wątpliwe dzieła, dając w ten sposób zlęknionemu pierwszakowi poczucie, że coś potrafi, to może dziś nie "robiłbym w słowie" - opowiada Marcin Prokop.

Akcja Wirtualnej Polski #GdybyNieNauczyciel to moment, kiedy możemy pokazać swoim wychowawcom, a niejednokrotnie również przyjaciołom, że ich los nie jest nam obojętny.

d36dpof

Zobacz także: #GdybyNieNauczyciel – WP rusza z akcją wsparcia dla nauczycieli

Jeśli wy także macie w swojej głowie i pamięci szczególną osobę, nauczyciela, dzięki któremu zmieniło się wasze życie, a może dostaliście szansę od losu, napiszcie kilka słów na adres dziejesie.wp.pl albo na swoim profilu w social mediach.

W akcji WP #GdybyNieNauczyciel udział wzięli: Beata Tadla, Krzysztof Skiba, Joanna Przetakiewicz, Karolina Korwin-Piotrowska.

d36dpof
d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof