Trwa ładowanie...
djwnkm5
Megafon.pl
News

George Michael: ukażą się jego trzy niewydane płyty?

Artysta miał w zanadrzu sporo niepublikowanego materiału.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
George Michael
George Michael (AKPA)
djwnkm5

Wokalista przed śmiercią pracował nad nową muzyką, m.in. nad płytą "Trojan Souls", na której gościnnie mieli śpiewać Stevie Wonder, Elton John, Sade, Seal, Bryan Ferry i Janet Jackson. Jak podaje "Daily Mirror", wyrzucił do kosza też dwa inne krążki - jeden roboczo zatytułowany "Extended Plaything", drugi "White Light". Taki sam tytuł miał wypuszczony w 2012 roku singel, który można sobie przypomnieć pod tym adresem.

Wiadomo też, że artysta nigdy nie skończył planowanego sequela swego wielkiego dzieła "Listen Without Prejudice Vol 1". Niektóre z utworów z "Vol 2" miały ponadto trafić na charytatywną składankę "Red Hot + Dance".

Na razie nie wiadomo, które z tych nagrań ujrzą światło dzienne. Były kolega wokalisty z Wham!, Andrew Ridgeley, jest zdecydowanie przeciwny pośmiertnemu wydawaniu utworów kolegi. Tymczasem partner artysty, Fadi Fawaz, upublicznił zarejestrowany w 1990 roku numer "This Kind Of Love". Kawałka można posłuchać pod tym adresem.

djwnkm5

George Michael zmarł 25 grudniaw swoim domu. Miał 53 lata. Powodem była niewydolność serca.

Anglik naprawdę nazywał się Georgios Kyriacos Panayiotou. Karierę zaczynał w duecie Wham!, który współtworzył z Andrew Ridgeleyem. Solową karierę zaczął w drugiej połowie lat 80. Jego najważniejsze dzieła to "Faith" i "Listen Without Prejudice Vol. 1". Płyty muzyka rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy.

George Michael Instagram.com
George Michael (Instagram.com)
djwnkm5
djwnkm5

Podziel się opinią

Share
djwnkm5
djwnkm5