Trwa ładowanie...

Gest Rusin przed świętami. Poinformowała, jak zdecydowała się pomóc potrzebującym

Kinga Rusin przed świętami Bożego Narodzenia kolejny raz zdecydowała się pomóc Domom Samotnej Matki. Była dziennikarka opisała, w jaki sposób wesprze potrzebujące rodziny, a w szczególności dzieci.

Share
Kinga Rusin o pomocy dla Domów Samotnej MatkiKinga Rusin o pomocy dla Domów Samotnej MatkiFot: AKPA
d402p1o

Kinga Rusin odeszła z TVN latem 2020 r. Trudno jednak mówić, że zniknęła z show-biznesu. Była dziennikarka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie często angażuje się w polityczne spory, komentując bieżące wydarzenia w Polsce. Nie raz już kłóciła się z Jarosławem Jakimowiczem, Magdaleną Ogórek czy punktowała materiały Telewizji Polskiej. Tym razem jednak - przed świętami - skupiła się na czymś zupełnie innym.

Rusin opublikowała wpis, w którym napisała, jak pomaga Domom Samotnej Matki.

Paulina Krupińska żegna Kingę Rusin: "Mam nadzieję, że będzie mogła pokazać pazur"

"Podobnie jak w zeszłym roku robię prezenty dla kilku Domów Samotnej Matki. Zachęcam też wszystkich, którym dobrze się powodzi i którzy chcieliby się podzielić z innymi: zadzwońcie do któregokolwiek z tych Domów i zapytajcie jak pomóc. W tych domach są też dzieci w rożnym wieku i z różnymi potrzebami. Czasami marzą o drobiazgu" - pisze Rusin.

d402p1o

"Ja zdecydowałam się znów kupić sprzęt do nauki zdalnej - laptopy z pełnym oprogramowaniem i akcesoriami, żeby dzieci mogły się po prostu godnie uczyć, żeby miały w miarę równe szanse na lepsze życie. Po prawie dwóch latach pandemii wiemy, że nauka zdalna stała się niestety normą. A jak uczyć się, gdy dzieci w domu jest ponad dwadzieścioro, a komputerów garstka?" - skomentowała.

Rusin wyliczyła, że nie tylko kupi sprzęt potrzebny nastolatkom, ale także wyposaży pokoje, w których będą mieszkały mamy z dziećmi.

"Na prośbę jednego z Domów kupuję kilkadziesiąt kompletów nowej pościeli" - dodała, apelując jeszcze na koniec:

"Teraz jesteście zabiegani, ale po Świętach też sięgnijcie po telefon i zapytajcie jak możecie pomóc".

d402p1o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d402p1o
d402p1o