Trwa ładowanie...
d1za5gx

"Myślała, że jest nietykalna". Przyjaciółka pedofila będzie sypać nazwiskami

Ghislaine Maxwell, przyjaciółka Jeffreya Epsteina i księcia Andrzeja, jest w rękach FBI. Ci, którzy dobrze ją znają, są przekonani, że lada chwila Amerykanka zacznie sypać nazwiskami. Ma wskazać tych, którzy wiedzieli o pedofilskich skłonnościach Epsteina, ale być może i tych, którzy sami wykorzystywali nieletnie dziewczyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ghislaine Maxwell będzie zeznawać przeciwko księciu Andrzejowi?
Ghislaine Maxwell będzie zeznawać przeciwko księciu Andrzejowi? (Getty Images)
d1za5gx

Sprawa Harveya Weinsteina wykorzystującego seksualnie aktorki i współpracownice odbiła się głośnym echem na całym świecie. Po jednym seksskandalu przyszedł czas na kolejny - równie przerażający. Chodzi o sprawę milionera, Jeffreya Epsteina. O wszystkim, co działo się w jego posiadłościach, wie Ghislaine Maxwell, która m.in. zatrudniała dla niego nieletnie dziewczyny. Teraz może wyjawić wszystkie tajemnice zmarłego milionera i jego żyjących, bardzo znanych przyjaciół.

Zobacz: Aktorka przez lata milczała. "Byłam naga, dyrektor związał mnie liną"

O tym, co dokładnie działo się w willach Epsteina można dowiedzieć się z netfliksowego dokumentu, o którym pisaliśmy wam już jakiś czas temu.

d1za5gx

Ważną antybohaterką tej sprawy jest Ghislaine Maxwell - kobieta, która była współpracownicą i bliską przyjaciółką Epsteina, ale też księcia Andrzeja. Ta trójka razem bawiła się, a pod ich adresem padają oskarżenia, że także razem uczestniczyli w wykorzystywaniu nieletnich.

Po tym, jak FBI zatrzymało w końcu Maxwell, pojawiają się różne spekulacje na temat tego, kogo oskarży, by się ratować od więzienia.

Co zezna Ghislaine?

Steven Hoffenberg, który robił przed laty interesy z Epsteinem, uważa, że Maxwell będzie sypać "dużymi nazwiskami".

d1za5gx

- Nie tylko, jeśli chodzi o to, kto wykorzystywał nieletnie dziewczyny na imprezach Epsteina, ale także wsypie tych, którzy zawierali finansowe umowy z Epsteinem lub korzystali na jego hojności, latając jego prywatnymi samolotami i rezydując w jego willach - przyznaje w rozmowie z "Page Six".

Hoffenberg przyznaje, że Maxwell była zszokowana tym, że została zatrzymana przez FBI.

- Myślała, że jest nietykalna - że będzie chroniona przez swoich wpływowych znajomych - przyznaje mężczyzna i wylicza, że wśród tych osób jest m.in. książę Andrzej, Bill Clinton i przede wszystkim Donald Trump.

d1za5gx

Syn królowej może panikować

Ci, którzy znają Ghislaine, nie mają wątpliwości, że zrobi i powie wiele, żeby tylko nie trafić do więzienia.

Jednak zdaniem jej byłej przyjaciółki, Laury Goldman, jest ktoś, kogo Ghislaine nigdy nie wsypie.

Mowa o księciu Andrzeju, synu królowej Elżbiety.

d1za5gx

A dlaczego? Goldman dla "Page Six" mówi, że członek rodziny królewskiej był jedyną osobą, która pomogła Maxwell po śmierci jej ojca. To dzięki Andrzejowi Ghislaine była kimś, kto liczył się w społeczeństwie. Dzięki niemu odbiła się od dna i mogła prowadzić luksusowe życie.

Pewne jest, że w sądzie będzie się działo. Virginia Roberts, która jako pierwsza publicznie oskarżyła księcia Andrzeja o gwałt, powiedziała w programie "60 Minutes": - Książę powinien panikować. Ghislaine przejmuje się tylko sobą.

d1za5gx

Podziel się opinią

Share
d1za5gx
d1za5gx