Trwa ładowanie...

Grażyna Krawczyk wciąż nie była na grobie byłego męża. Zdradziła dlaczego

Pierwsza żona artysty choć pozostawała w dobrych relacjach z Krzysztofem Krawczykiem nie była na jego pogrzebie i nadal nie odwiedziła jego grobu. Powód jest prozaiczny.

Share
Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku
Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku Źródło: akpa
d3bv7nv

Krzysztof Krawczyk odszedł blisko pół roku temu. Jego grób w podłódzkich Grotnikach wciąż jest licznie odwiedzany przez fanów i bliskich. Wdowa Ewa Krawczyk jest tam niemal codziennie. Inaczej jest jednak w przypadku pierwszej żony artysty Grażyny Krawczyk. Krążyły pogłoski, że panie są ze sobą skonfliktowane, dlatego unikają spotkania nawet nad grobem bliskiego im mężczyzny.

Pierwsze małżeństwo muzyka dobiegło końca, gdy Krawczyk podczas trasy koncertowej po Gruzji zbliżył się do Haliny Żytkowiak. To dla niej odszedł od żony Grażyny, po tym jak wokalistka zaszła w ciążę. Owocem tej miłości jest Krzysztof Junior.

Nie tylko Kosmala z Lichtmanem. Kłótnie nad grobem

Mimo to Krzysztof Krawczyk utrzymywał kontakt z pierwszą żoną i przez lata wspierał ją finansowo. Kobieta zapewnia, że nie żywi do niego urazy, ale jak dotąd nie odwiedziła jego grobu. Dlaczego?

d3bv7nv

- Nie byłam na grobie Krzysztofa Krawczyka, bo nie mogę, jestem uwięziona przez pieska, a to jest jednak wyprawa. Ja mam rodzinę w Łodzi, jakbym tam była, to brat mnie podwiezie, a tu jestem sama w Warszawie - tłumaczyła "Faktowi" Grażyna Krawczyk.

Pierwsza żona artysty nie wątpi, że w końcu uda jej się odwiedzić cmentarz w Grotnikach.

- Zresztą ja jeszcze zdążę tam pojechać i go odwiedzić, on się doczeka mojej wizyty - zapewnia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3bv7nv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bv7nv
d3bv7nv