Trwa ładowanie...

Hanna Lis do Jurka Owsiaka: Kapitan wraca za stery swojego statku

Po rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa, Hanna Lis stała za nim murem. Teraz na swoim profilu na Instagramie opublikowała poruszający wpis.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Hanna Lis do Jurka Owsiaka: Kapitan wraca za stery swojego statkuŹródło: East News, fot: Kamil PIKLIKIEWICZ
d29wmwr

W sobotę, 20 stycznia odbyły się uroczystości pogrzebowe Pawła Adamowicza. Tuż po nich Jurek Owsiak wygłosił do niego osobisty apel. W poruszających słowach podsumował sytuację minionych dni i oznajmił, że wraca na stanowisko prezesa WOŚP.

- Biorę się do roboty. Biorę się jeszcze 10 razy mocniej. To pokazuje, że twoje ideały Paweł, wróciły jeszcze z większą mocą. Tak, będę grał z Orkiestrą i tak, będę prezesem Fundacji. Mam nadzieję, że miliony Polaków słuchających homilii, powiedzą nienawiści: nie! - usłyszeliśmy w apelu Owsiaka na Facebooku.

d29wmwr

Hanna Lis w osobistym wpisie na swoim profilu na Instagramie wyraziła słowa uznania dla Jurka.

- W tym okropnie smutnym dniu, iskra nadziei. Kapitan wraca za stery swojego statku. Tak trzeba. Brawo Jurek! Nie daj się złamać! Nigdy! - czytamy pod postem Hanny Lis.

Nie tylko dziennikarka, ale i wiele innych gwiazd, polityków i zwykłych ludzi wspierających WOŚP, apelowało do Owsiaka, żeby wrócił na stanowisko prezesa Fundacji. Także Magdalena Adamowicz prosiła Jurka, żeby grał do końca świata i jeden dzień dłużej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d29wmwr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29wmwr