Trwa ładowanie...
d1q0kwe

Hanna Lis do Jurka Owsiaka: Kapitan wraca za stery swojego statku

Po rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa, Hanna Lis stała za nim murem. Teraz na swoim profilu na Instagramie opublikowała poruszający wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Hanna Lis
Hanna Lis (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ)
d1q0kwe

W sobotę, 20 stycznia odbyły się uroczystości pogrzebowe Pawła Adamowicza. Tuż po nich Jurek Owsiak wygłosił do niego osobisty apel. W poruszających słowach podsumował sytuację minionych dni i oznajmił, że wraca na stanowisko prezesa WOŚP.

- Biorę się do roboty. Biorę się jeszcze 10 razy mocniej. To pokazuje, że twoje ideały Paweł, wróciły jeszcze z większą mocą. Tak, będę grał z Orkiestrą i tak, będę prezesem Fundacji. Mam nadzieję, że miliony Polaków słuchających homilii, powiedzą nienawiści: nie! - usłyszeliśmy w apelu Owsiaka na Facebooku.

d1q0kwe

Hanna Lis w osobistym wpisie na swoim profilu na Instagramie wyraziła słowa uznania dla Jurka.

- W tym okropnie smutnym dniu, iskra nadziei. Kapitan wraca za stery swojego statku. Tak trzeba. Brawo Jurek! Nie daj się złamać! Nigdy! - czytamy pod postem Hanny Lis.

Nie tylko dziennikarka, ale i wiele innych gwiazd, polityków i zwykłych ludzi wspierających WOŚP, apelowało do Owsiaka, żeby wrócił na stanowisko prezesa Fundacji. Także Magdalena Adamowicz prosiła Jurka, żeby grał do końca świata i jeden dzień dłużej.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1q0kwe

Podziel się opinią

Share
d1q0kwe
d1q0kwe