Trwa ładowanie...
d2ez48d

Harry i Meghan wrócą do Wielkiej Brytanii. Mają ku temu ważny powód

Choć Harry i Meghan wiodą już życie za oceanem, mają jeszcze obowiązki na brytyjskim dworze. Jak donosi zagraniczna prasa, wrócą do Wielkiej Brytanii. Co prawda na chwilę, ale mają ku temu ważny powód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry i Meghan pojawią się w Wielkiej Brytanii
Harry i Meghan pojawią się w Wielkiej Brytanii (Getty Images)
d2ez48d

Meghan i Harry układają sobie życie na nowo, już poza rodziną królewską. Wydając oświadczenie, że chcą się odciąć od brytyjskiego dworu, podkreślili, że zależy im na niezależności, także finansowej. Wszystko wskazuje na to, że podejmują kolejne kroki ku tejże niezależności. Mają podobno za sobą pierwszy "występ" na prestiżowym evencie poza grafikiem wyznaczanym przez królową.

Z informacji krążących w prasie wynika też, że przeprowadzka z Wysp do Kanady dobrze zrobiła Meghan. Cała rodzina wydaje się zatem wieść dużo spokojniejsze życie, bez presji wiążącej się z książęcymi tytułami.

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

Nowy styl życia wybrany przez parę nie oznacza jednak, że nie dotyczą jej już książęce obowiązki. Już wcześniej zaznaczała, że wciąż będzie działać na rzecz znajdujących się pod jej skrzydłami patronatów i "pracować" dla królowej, choć nie w takim wymiarze, jak kiedyś. Niebawem, jak podaje zagraniczna prasa, będzie musiała spełnić jeden z obowiązków wobec Elżbiety II.

Harry i Meghan mają się pojawić w Wielkiej Brytanii w marcu. Wtedy właśnie obchodzone są uroczystości z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Rodzina królewska ma się wspólnie pojawić m.in. na nabożeństwie w opactwie Westminster. Jak podaje prasa, 9 marca nie powinno tam zabraknąć młodych małżonków. Tym bardziej, że ma to być podobno jeden z ich ostatnich obowiązków przed całkowitym opuszczeniem rodziny.

d2ez48d

Podziel się opinią

Share

d2ez48d

d2ez48d