placeholder_in6g6o

"Harry jest omamiony przez Meghan!" Znawczyni rodziny królewskiej ma niepokojące wiadomości

"Ogłupiały" i "omamiony" takie słowa padają w nowym dokumencie przedstawiającym rzekomy konflikt między księżnymi Kate i Meghan. Ponoć żona Harry'ego ma na niego taki wpływ, że jego bardzo dobre do tej pory relacje z bratem mocno się popsuły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatnie wspólne zdjęcie książąt Cambridge i Sussex. Dość wymowne
Ostatnie wspólne zdjęcie książąt Cambridge i Sussex. Dość wymowne (Getty Images)
placeholder_in6g6o

Brytyjski Channel 5 wyemitował w niedzielny wieczór dokument, w którym lady Colin Campbell, autorka książek o rodzinie królewskiej, mówi, że "Harry jest omamiony" przez swoją żonę. Z kolei dziennikarka Katie Nicholl twierdzi, że od czasu zaręczyn Harry'ego i Meghan popsuły się jego relacje ze starszym bratem.

Powodem miała być uwaga Williama, że być może do zaręczyn doszło zbyt szybko. Rodzina królewska żyje własnym tempem i na wszystko potrzebuje więcej czasu, niż "zwykli ludzie". Z kolei Meghan jest amerykanką, aktorką, ma już jeden ślub za sobą, pewnie dla niej takie tempo było nie do przyjęcia.

placeholder_in6g6o

Kolejny raz wskazuje się ciężarną dziś księżną Sussex jako przyczynę napięć między Williamem i Harrym. Zawsze łączyła ich wyjątkowa więź, właściwie nikt poza starszym bratem nie mógłby mu powiedzieć "nie uważasz, że to za szybko?". Jednak Harry jest tak bardzo opiekuńczy wobec obcej w rodzinie Meghan, że każdą uwagę czy pytanie przyjmuje jak atak na ich miłość.

Dla samej Meghan to nie jest łatwa sytuacja. Do czasu ślubu z księciem była aktywistką, walczyła o prawa kobiet, wypowiadała się na forum ONZ. Teraz protokół zabrania jej zabrania głosu w sprawie rzekomego konfliktu z bratową. Nie może sama się bronić, nie może odpowiadać na oszczerstwa siostry i prasy. Protokół nakazuje jej milczeć, nic dziwnego, że czuje się sfrustrowana.

W tym wszystkim naprawdę dobrze odnajduje się królowa Elżbieta. Chyba nauczona kilkoma dekadami dram i skandali okazuje oficjalne wsparcie żonie swojego wnuka. Wie, że kluczem do rozwiązania tej skomplikowanej sytuacji jest poczucie Meghan, że jest wśród swoich.

placeholder_in6g6o

Być może prasa zmieni ton już niebawem, gdy Meghan po raz pierwszy zostanie mamą.

placeholder_in6g6o
placeholder_in6g6o
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_in6g6o