Trwa ładowanie...

Harry zaczął pracę. Miał do kolegów jedną prośbę

Harry postanowił wraz z Meghan rozpocząć nowe, "zwykłe" życie. Jak ono wygląda? W mediach pojawiają się pierwsze informacje, jak radzi sobie jako "zwykły" pracownik w całkiem niezwykłej firmie.
Share
książę Harry
książę HarryŹródło: fot. Getty
d4aayt4

Książę Harry zaczyna przygodę w zupełnie nowej dla siebie branży. Jak się okazuje, były członek rodziny królewskiej znalazł pracę w Dolinie Krzemowej.

Przypomnijmy, że Harry i Meghan Markle na początku 2020 r. podjęli dość kontrowersyjną decyzję. Książęca para zrezygnowała z obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wybór ten wiąże się z całkowitą niezależnością finansową.

Oboje poczynili już ku temu odpowiednie kroki. Nie zrezygnowali z działalności charytatywnej i dobroczynnej, ale postanowili znaleźć dla siebie zatrudnienie. Meghan częściowo wróciła do zawodu podjęła współpracę m.in. z Disneyem i była lektorem w jednym z filmów przyrodniczych.

d4aayt4

Meghan Markle i książę Harry zbesztani. "Księżna Diana nie byłaby zadowolona"

Harry z kolei od teraz piastuje stanowisko dyrektora ds. rozwoju w BetterUp Inc., aplikacji oferującej profesjonalny coaching, doradztwo i opiekę mentorską.

" Chcę wywrzeć wpływ na życie wielu ludzi" - powiedział w korespondencji mailowej z "Wall Street Journal", gdy zapytano go o podjęcie nowej pracy.

d4aayt4

Do jego obowiązku będzie należało m.in. podejmowanie decyzji dotyczących strategii produktu czy datków na cele charytatywne. W sieci pojawiają się już pierwsze informacje, jak sprawdza się w zupełnie nowej roli.

Alexi Robichaux, szef firmy, wyjawił, że Harry nie chce się wywyższać w nowym miejscu pracy, więc poprosił współpracowników, aby zwracali się do niego, bez używania tytułu książęcego.

- Jesteśmy partnerami, lubi jak się do niego zwracamy "Harry" w miejscu pracy, więc po prostu mówimy do niego po imieniu – podkreślił.

Od razu nasuwają się więc dwa wnioski. Pierwszy jest taki, że Harry’emu z pewnością zależy na dobrych relacjach w pracy, zatem nie chce pod żadnym względem odstawać od współpracowników. Postawa Harry’ego jest zatem zupełnie zrozumiała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4aayt4

Podziel się opinią

Share
d4aayt4
d4aayt4