Trwa ładowanie...

Heidi Klum nasłała prawników na własnego ojca. Grozi mu więzieniem

Niemiecka modelka nie ma dobrych relacji ze swoim ojcem Güntherem Klumem. 75-letni biznesman zastrzegł jako znak towarowy imię i przydomek swojej wnuczki. Jej sławna matka nie zamierza puścić mężczyźnie tego płazem.

Heidi Klum jest wściekła na swojego ojca. Twierdzi, że złośliwie zastrzegł znak towarowy "Leni Klum"Heidi Klum jest wściekła na swojego ojca. Twierdzi, że złośliwie zastrzegł znak towarowy "Leni Klum"Źródło: Getty Images
d8bls4o
d8bls4o

Heidi Klum jest jedną z supermodelek, która nieprzerwanie od lat 90. cieszy się sporą popularnością. Obecnie nie pojawia się już na wybiegach mody, ale ma własne linie perfum oraz odzieży. Występuje też w roli juniorki amerykańskiej wersji "Mam talent".

Przez lata ojciec modelki Günther Klum był dyrektorem produkcji jej perfum. W 2020 r. ich drogi biznesowe się rozeszły. Powodem sporu miał być fakt, że 75-latek nie akceptuje nowego, znacznie młodszego męża córki, gitarzysty Tokio Hotel Toma Kaulitza. Nie pojawił się na ich ślubie.

Jednak senior dalej udziela się w branży kosmetycznej. Stąd początkowo nikogo nie zdziwił fakt, że zastrzegł jako znak towarowy nowe określenia - Leni Klum oraz Mausekatze. Tak nazywa się pieszczotliwie jego 17-letnią wnuczkę, która stawia pierwsze kroki w świecie mody. Postępowanie to rozwścieczyło znaną modelkę.

Zostali ojcami w późnym wieku. Matki ich dzieci są dużo młodsze

Prawnicy Heidi Klum zamierzają udowodnić, że zastrzeżenie tych znaków towarowych przez Günthera Kluma w marcu br. było działaniem w złej wierze. Za tego rodzaju przewinienie grozi mu według niemieckiego prawa 6 miesięcy więzienia lub 250 tys. euro grzywny.

d8bls4o

75-latek twierdzi jednak, że miał do tego pełne prawo.

- Wystąpiłem o znak towarowy Leni kilka miesięcy temu. Ma swoje imię od mojej matki Leni. Prawa do znaku towarowego Leni Klum należą do mnie - wyjaśnił w rozmowie z "Sunday Mirror".

d8bls4o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8bls4o