ycipk-4j1yh9

"Herbatka dla dwojga". Księżna Kate i książę William wymknęli się na urocze popołudnie

Choć w mediach huczało od plotek o kryzysie, małżeństwo Kate i Williama najwyraźniej ma się dobrze. Choć para książęca jest zapracowana, zawsze znajdzie chwilę, by pobyć tylko we dwoje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate i William są ulubioną parą Brytyjczyków
Kate i William są ulubioną parą Brytyjczyków (Getty Images)
ycipk-4j1yh9

Trwa książęca wizyta Williama i Kate w Cumbrii. Zwyczajowo podczas "objazdów" po Wielkiej Brytanii, para książęca poznaje tajniki życia mieszkańców różnych jej zakątków.

Przeczytaj też: Księżna Kate w niekomfortowej sytuacji. Zniosła wszystko z uśmiechem

Tak było i tym razem. Podczas wizyty na jednej z farm mieli nawet okazję samodzielnie strzyc owce. Jak się okazało, małżonkowie oprócz zaplanowanych w grafiku wizyt znaleźli też czas dla siebie.

ycipk-4j1yh9
screen z Daily Mail
Podziel się

Jak podaje "Daily Mail", William i Kate wybrali się na tajną wizytę” do czterogwiazdkowego hotelu, położonego nad jeziorem w Ullswater. Para książęca spędziła podobno miłe popołudnie na "herbatce dla dwojga". Tradycyjnie podawana jest w oranżerii, w towarzystwie kanapek i słodyczy domowej roboty.

Daily Mail
Podziel się

O wizycie miłych gości poinformował hotel na swojej stronie internetowej. Fotki, jakie zamieścił, udało się zdobyć także "Daily Mail". Jak podaje tabloid, książę był tak zachwycony widokiem roztaczającym się za oknami hotelu, że zapowiedział, że jeśli tylko będą mogli, następnym razem zostaną na dłużej.

ycipk-4j1yh9

Przeczytaj też: Księżna Kate i książę William atakowani przez obrońców praw zwierząt. Wystarczyło kilka zdjęć

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4j1yh9

ycipk-4j1yh9
ycipk-4j1yh9