Trwa ładowanie...

Herbuś i Barański wciąż się przyjaźnią. Sympatią darzy go też babcia aktorki

Edytę Herbuś i Tomasza Barańskiego wciąż łączy silna więź przyjaźni. Jak się okazuje, tancerz może liczyć na oznaki sympatii nie tylko ze strony byłej partnerki.

Herbuś i Barański wciąż się przyjaźnią. Sympatią darzy go też babcia aktorkiŹródło: AKPA
d3rwd7c
d3rwd7c

Edyta Herbuś jest szczęśliwie zakochana. Herbuś jest w związku z Piotrem Bukowieckim. Herbuś zdecydowała się także przedstawić ukochanego członkom swojej rodziny.

Jak podawał "Fakt", mężczyzna poznał dziadków aktorki. Edyta Herbuś wielokrotnie podkreślała, że babcia jest jedną z najbliższych osób i bardzo liczy się z jej zdaniem. Jak wyjawiła tabloidowi, spotkanie przebiegło w przyjemnej atmosferze, a jej ukochany zrobił dobre wrażenie.

Jak się jednak okazuje, babcia aktorki żywi jeszcze sympatię do jej byłego partnera, Tomasza Barańskiego. Sama Herbuś nie kryje, że łączy ich przyjaźń i traktuje Barańskiego jak członka rodziny. Teraz wyjawiła, że jej babcia śledzi dalsze poczynania tancerza.

– Babcia co edycję kibicuje Tomkowi w "Tańcu z gwiazdami", cały czas go ogląda. Zresztą jak razem tańczyliśmy, to też zawsze bardzo przeżywała – wyjawiła Herbuś "Faktowi".

d3rwd7c

Herbuś dodała, że Barański zawsze może liczyć na dobre słowo od jej ukochanej babci. – Uważa Tomka za członka rodziny. Od zawsze go lubiła, niejednokrotnie był u niej w domu. Babcia Tola do tej pory mówi, że on zawsze będzie nasz – podsumowała.

Zobacz wideo: Herbuś wspomina dzieciństwo: "Na polu, w sadzie, przy gotowaniu"

d3rwd7c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rwd7c