Trwa ładowanie...
d1it3t4

Hilaria i Alec Baldwin stracili dziecko. "Powiedziałam Carmen, że nie dostanie młodszej siostry"

Hilaria, żona Aleca Baldwina podzieliła się na Instagramie przykrą wiadomością: "Straciliśmy nasze dziecko. Jestem zdruzgotana".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alec Baldwin i jego żona Hilaria mają czwórkę dzieci
Alec Baldwin i jego żona Hilaria mają czwórkę dzieci (ONS.pl)
d1it3t4

Hilaria Baldwin, która ogłosiła we wrześniu, że spodziewa się piątego dziecka, właśnie wyznała ze smutkiem, że dziecko zmarło. Żona aktora będzie mieć w najbliższych dniach zabieg łyżeczkowania i podzieliła się z fanami emocjonalnym bólem, prosząc o uszanowanie prywatności.

"Z przykrością informujemy, że straciliśmy nasze 4-miesięczne dziecko. Chcemy również, abyście wiedzieli, że nie czujemy się teraz dobrze. Wiemy jednak, że mamy mnóstwo szczęścia z czwórką naszych zdrowych dzieci i nigdy tego nie stracimy. Powiedziałam Carmen, że jej młodsza siostra nie przyjdzie. Jeszcze nie teraz. Postaramy się o to innym razem".

"Czuję się zdruzgotana. Nie spodziewałam się usłyszeć takich wiadomości. Nadal jestem w szoku i nie wszystko jest dla mnie jasne. Proszę, żadnych paparazzi. To wszystko o co proszę" - dodała na filmiku.

d1it3t4

Zobacz też: Żona Aleca Baldwina chwali się formą. Hilaria ćwiczy nawet w szpilkach

Ta strata jest szczególnie dotkliwa dla 35-letniej Hilarii, bo zaledwie siedem miesięcy temu doświadczyła poronienia. Fani wspierają ją w trudnych chwilach: "To łamie serce. Jest mi ogromnie przykro. Czuję twoją wielką miłość. Pamiętaj, że to minie", "Czwórka twoich maluchów dostała kolejnego anioła do pilnowania. Bardzo mi przykro. Wysyłam Ci mnóstwo miłości".

Zobacz też: Alec Baldwin pozwał Polaka. Poszło o miejsce parkingowe

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4