Trwa ładowanie...

Hilaria i Alec Baldwin stracili dziecko. "Powiedziałam Carmen, że nie dostanie młodszej siostry"

Hilaria, żona Aleca Baldwina podzieliła się na Instagramie przykrą wiadomością: "Straciliśmy nasze dziecko. Jestem zdruzgotana".

Share
Hilaria i Alec Baldwin stracili dziecko. "Powiedziałam Carmen, że nie dostanie młodszej siostry"Źródło: ONS.pl
d40qzj9

Hilaria Baldwin, która ogłosiła we wrześniu, że spodziewa się piątego dziecka, właśnie wyznała ze smutkiem, że dziecko zmarło. Żona aktora będzie mieć w najbliższych dniach zabieg łyżeczkowania i podzieliła się z fanami emocjonalnym bólem, prosząc o uszanowanie prywatności.

"Z przykrością informujemy, że straciliśmy nasze 4-miesięczne dziecko. Chcemy również, abyście wiedzieli, że nie czujemy się teraz dobrze. Wiemy jednak, że mamy mnóstwo szczęścia z czwórką naszych zdrowych dzieci i nigdy tego nie stracimy. Powiedziałam Carmen, że jej młodsza siostra nie przyjdzie. Jeszcze nie teraz. Postaramy się o to innym razem".

"Czuję się zdruzgotana. Nie spodziewałam się usłyszeć takich wiadomości. Nadal jestem w szoku i nie wszystko jest dla mnie jasne. Proszę, żadnych paparazzi. To wszystko o co proszę" - dodała na filmiku.

d40qzj9

Ta strata jest szczególnie dotkliwa dla 35-letniej Hilarii, bo zaledwie siedem miesięcy temu doświadczyła poronienia. Fani wspierają ją w trudnych chwilach: "To łamie serce. Jest mi ogromnie przykro. Czuję twoją wielką miłość. Pamiętaj, że to minie", "Czwórka twoich maluchów dostała kolejnego anioła do pilnowania. Bardzo mi przykro. Wysyłam Ci mnóstwo miłości".

d40qzj9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40qzj9
d40qzj9