ycipk-4j7dg6

Ich Troje na opolskiej scenie. Jak za starych dobrych czasów

W czerwcowy upalny weekend odbył się 56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas niedzielnego koncertu, gdy na scenę wkroczył zespół Ich Troje, zrobiło się jeszcze bardziej gorąco.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski i Agnieszka Buczkowska
Michał Wiśniewski i Agnieszka Buczkowska (East News, Fot: East News)
ycipk-4j7dg6

Niedzielny koncert 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu to przede wszystkim mnóstwo wspomnień. Na scenie w amfiteatrze zaprezentowała się plejada gwiazd. W tym też... zespół Ich Troje w nieco odmienionym składzie.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Martyniuka został czołowym patoinfluencerem? "Lubi czytać sam o sobie"

ycipk-4j7dg6

Ich Troje byli niegdyś najpopularniejszym zespołem, a praktycznie do dzisiaj ich hitowe utwory śpiewane są przez fanów. Stąd też nieprzypadkowo pojawili się na opolskiej scenie. Dziś raczej częściej słyszy się o liderze grupy i jego życiowych zawirowaniach.

Z wielką energią w Opolu na scenę wkroczył Michał Wiśniewski. Towarzyszli mu Jacek Łągwa oraz nowa wokalitska Agata Buczkowska. Jakiś czas temu plotkowano o tym, że lider grupy może mieć romans z młodą wokalistką. Wszystkie plotki szybko zostały przerwane.

Na ściance Michał Wiśniewski chętnie pozował z Agatą Buczkowską. Widać, że humor i dobra energia nie opuściła ich nawet poza sceną.

ycipk-4j7dg6
East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4j7dg6

ycipk-4j7dg6
ycipk-4j7dg6