Trwa ładowanie...

Ich Troje występuje bez Agaty Buczkowskiej? Zmiana w składzie zespołu

Ich Troje po raz kolejny dokonało zmian w składzie zespołu. Prawdopodobnie grupę opuści Agata Buczkowska.

Ich Troje występuje bez Agaty Buczkowskiej? Zmiana w składzie zespołuŹródło: ONS.pl
d2yw7uw

Ich Troje funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej już od 25 lat. W międzyczasie kilkukrotnie zmieniał się skład grupy, szczególnie jeśli chodzi o żeński pierwiastek. Przez zespół przewinęły się takie wokalistki jak m.in. Magda Femme, Justyna Majkowska, Anna Świątczak czy Justyna Panfilewicz. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może dojść do kolejnej zmiany.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Gojdź o rozwodzie Wiśniewskich: "Wychodzą charakterki"

Od kilku lat w Ich Troje śpiewa półfinalistka 7. edycji programu "The Voice of Poland", Agata Buczkowska. Jak się okazuje, wokalistka nie jest reklamowana w zapowiedzianej, akustycznej trasie koncertowej zespołu. Warto dodać, że podczas najnowszych występów śpiewa poprzednia członkini grupy, a zarazem była żona Michała Wiśniewskiego, Anna Świątczak.

d2yw7uw

W styczniu 2020 r. Wiśniewski opublikował oświadczenie, w którym poinformował o planach Ich Troje na najbliższy rok. Poruszył także kwestię zmian w składzie zespołu.

"(...)Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą, życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania..."- czytamy w oświadczeniu.

Czyżby piosenkarz sugerował odejście Agaty Buczkowskiej?

d2yw7uw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yw7uw