Trwa ładowanie...
d117pic

Ich Troje występuje bez Agaty Buczkowskiej? Zmiana w składzie zespołu

Ich Troje po raz kolejny dokonało zmian w składzie zespołu. Prawdopodobnie grupę opuści Agata Buczkowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ich Troje występuje bez Agaty Buczkowskiej? Zmiana w składzie zespołu
Ich Troje występuje bez Agaty Buczkowskiej? Zmiana w składzie zespołu (ONS.pl)
d117pic

Ich Troje funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej już od 25 lat. W międzyczasie kilkukrotnie zmieniał się skład grupy, szczególnie jeśli chodzi o żeński pierwiastek. Przez zespół przewinęły się takie wokalistki jak m.in. Magda Femme, Justyna Majkowska, Anna Świątczak czy Justyna Panfilewicz. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może dojść do kolejnej zmiany.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Gojdź o rozwodzie Wiśniewskich: "Wychodzą charakterki"

Od kilku lat w Ich Troje śpiewa półfinalistka 7. edycji programu "The Voice of Poland", Agata Buczkowska. Jak się okazuje, wokalistka nie jest reklamowana w zapowiedzianej, akustycznej trasie koncertowej zespołu. Warto dodać, że podczas najnowszych występów śpiewa poprzednia członkini grupy, a zarazem była żona Michała Wiśniewskiego, Anna Świątczak.

d117pic

Zagłosuj na najlepszy polski film!

W styczniu 2020 r. Wiśniewski opublikował oświadczenie, w którym poinformował o planach Ich Troje na najbliższy rok. Poruszył także kwestię zmian w składzie zespołu.

"(...)Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą, życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania..."- czytamy w oświadczeniu.

Czyżby piosenkarz sugerował odejście Agaty Buczkowskiej?

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"%7B:external%7D%7B:follow%7D)

d117pic

Podziel się opinią

Share
d117pic
d117pic