Trwa ładowanie...

Ilona Felicjańska: uśmiechnięta była modelka znowu czaruje rzeczywistość

Po upokarzającym zatrzymaniu w Stanach Zjednoczonych Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana próbują odgrywać rolę szalonych kochanków, którym niestraszna żadna przygoda. Ostatni wpis na Instagramie byłej modelki świadczy o tym, że nie ma tu niestety miejsca na autorefleksję.

Ilona Felicjańska: uśmiechnięta była modelka znowu czaruje rzeczywistośćŹródło: ONS.pl
d3as3o2
d3as3o2

Kilka lat temu Felicjańska wzięła na siebie misję utożsamiania społeczeństwa na temat alkoholizmu wśród kobiet. Sama cierpi na tę chorobę, niestety terapie zakończyły się fiaskiem i dziś Ilona nadal pije alkohol. Niestety nie bierze za to odpowiedzialności, twierdzi, że może to kontrolować. Doskonałym zaprzeczeniem tych słów byłą właśnie sytuacja sprzed kilku tygodni, gdy to wraz z mężem trafili do więzienia.

Instagram Felicjańskiej od tamtego czasu pełen jest sentencji na temat miłości i związku. W jednym z wpisów tłumaczyła swoim followersom, czym są różnice między dwójką kochających się ludzi: "To cała feeria doświadczeń jednego człowieka, którą pragnie poznać ten drugi i odwrotnie. To coś, co jest niedostrzegane w sobie przez jednego człowieka, a co może zostać odkryte i zauważone za sprawą obecności tego drugiego i odwrotnie."

Najwyraźniej to właśnie te różnice sprawiły, że feralnego wieczoru postanowiła ugryźć w łydkę swojego męża.

d3as3o2

Niedawno Ilona podzieliła się kolejnym przemyśleniem:

"Bardzo ważny czas. Czas który odkrywa dusze i intencje osób, które były blisko... Czas który uczy cierpliwości i pokory ale przede wszystkim buduje poczucie wartości, poczucie tożsamości. Wiem kim jestem, co przeszłam, co przeżyłam, co osiągnęłam, dokąd doszłam i co schrzaniłam. Ale wiem też, że na tym co niezbyt mi wyszło, mogę budować siebie dalej. Pytać, czytać, rozmawiać z tymi, co wiedzą lepiej i więcej. I to właśnie jest cudowne w życiu - daje mi szansę, abym mogła wzrastać na każdym swoim potknięciu."

Jak myślicie, jak wzrośnie na tym aresztowaniu?

d3as3o2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3as3o2