Trwa ładowanie...
d2a10sq

Ilona Felicjańska zakochana po uszy. Publikuje kolejne zdjęcia

Ilona Felicjańska, znana ostatnio jako Ilona Montana przeżywa u boku męża drugą młodość. Para w ogóle nie przejmuje się tym, co o nich piszą. I wygląda na to, że można już tylko zazdrościć im dystansu do siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona i Paul, i ich polska telenowela
Ilona i Paul, i ich polska telenowela (Instagram.com, Fot: pudelek.pl)
d2a10sq

Ilona Felicjańska działa w show-biznesie nie od dziś, a i tak niemal na każdym kroku zaskakuje. Wyszła za mąż za Paula Montanę, który zajmuje się doradztwem finansowym. Niestety, sam nie powinien doradzać innym jak prowadzić profile w mediach społecznościowych. Niemal każde zdjęcie żony, które publikuje, spotyka się z negatywnym odzewem. Jak tu się dziwić?

Zobacz: Ilona Felicjańska. Wybaczyłabym zdradę

Związek Ilony i Paula nie należy do tych grzecznych. Małżonkowie publikują na zmianę odważne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio Paul opublikował zdjęcie kompletnie nagiej modelki, jeszcze wcześniej zdjęcie rozebranej, szykującej się do ślubu Ilony.

d2a10sq

Miłosna telenowela trwa w najlepsze i trudno się dziwić, że paparazzi podążają za kontrowersyjną parą. Zrobili im zdjęcie na lotnisku, które możecie zobaczyć też na Pudelku. Para nie mogła oderwać od siebie rąk.

Fotka przypadła Ilonie do gustu, bo opublikowała ją też na swoim instagramowym profilu. Uwagę zwraca komentarz do zdjęcia:

"A czym dla Ciebie jest miłość? Bo dla mnie uniesieniami i zawodami, radością i smutkami, pięknymi i gorszymi dniami.. śmiechem do rozpuku i łzami, każdą chwilą, każdą emocją i świadomością, że właśnie za tym wszystkim stoi ona - MIŁOŚĆ" - czytamy.

"Czeka na kolejny pocałunek, wybaczenie, akceptację, przytulenie. Zrozumienie i odpuszczenie. Miłość, która mówi: z tobą chce, już zawsze, już wszędzie, do końca" - dodała Ilona.

Komentarz wydaje się znamienny w świetle ostatnich publikacji na temat jej i męża. Przypomnijmy, że ta zakochana para rozpętała między sobą taką awanturę, że początek roku spędzili w amerykańskim areszcie.

d2a10sq

Podziel się opinią

Share

d2a10sq

d2a10sq