Trwa ładowanie...
dz93eib

Izabela Janachowska szykuje się do porodu. To już lada dzień

Izabela Janachowska jest w bardzo zaawansowanej ciąży. Jak przyznała, 9. miesiąc to czas, by odwrócić priorytety i zamiast pracą, zająć się przygotowaniami do porodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński zdradzili płeć dziecka
Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński zdradzili płeć dziecka (Forum)
dz93eib

Izabela Janachowska niebawem urodzi, ale nadal pracuje. Świetnie się czuje i ma dużo energii, więc może sobie na to pozwolić. Tego, że z zaokrąglonym brzuszkiem pięknie wygląda, nie trzeba dodawać. Prezenterka, która, pomimo tanecznego zaplecza, w telewizji zajmuje się głównie tematami ślubnymi i weselnymi, myśli już jednak o niedalekiej przyszłości, gdy zostanie mamą. W "Dzień dobry TVN" opowiedziała o tym, jak zaplanowała najbliższe dni. Okazuje się, że niebawem Janachowska porzuci obowiązki zawodowe, by skupić się na macierzyństwie.

Iza Janachowska o ciąży. Wygląda rewelacyjnie

Janachowska zdradziła, że, gdy maleństwo przyjdzie na świat, przez jakiś czas nie będzie pracować, a każdą chwilę poświęci dziecku. Zapracowana prezenterka, która ma na głowie nie tylko programy o ślubach, ale i własny kanał na YouTube'ie dodała, że z obowiązków zawodowych zrezygnuje już za około dwa tygodnie. Czyli poród jest już naprawdę blisko.

Janachowska od 2014 roku jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego. Biznesmen jest od niej sporo starszy, ale mimo różnicy wieku stanowią przykładne małżeństwo. Gdy tylko wzięli ślub, zaczęły się pytania o dziecko. Prezenterka unikała rozmów na ten intymny temat, teraz dużo chętniej dzieli się szczegółami. W styczniu zakochani ogłosili, że Iza jest w ciąży, a na początku kwietnia zdradzili płeć dziecka. Janachowska i Jabłoński czekają na syna.

dz93eib

Podziel się opinią

Share

dz93eib

dz93eib