Trwa ładowanie...

Jacek Borkowski jeszcze się nie poddał. Myśli o kolejnym ślubie

Aktor, który kilka lat temu stracił żonę, nadal nie znalazł sobie nowej partnerki, choć nie daje za wygraną. Przyznaje, że chciałby jeszcze kiedyś się ożenić.

Share
Jacek Borkowski chce się zakochać
Jacek Borkowski chce się zakochaćŹródło: AKPA
d3oshoj

Jacek Borkowski w 2016 r. stracił ukochaną żonę, która zmarła na białaczkę. Zaczęli spotykać się w 2002 r., ale na ślub kościelny musieli poczekać aż do 2009 r., bo Borkowski nie mógł uzyskać rozwodu z byłą żoną. Magdalena Gotowiecka była trzecią żoną aktora. Doczekali się dwójki dzieci: Jacka i Magdy. Od jej śmierci 60-letniemu Borkowskiemu nie układa się w życiu uczuciowym.

W 2018 r. Borkowski przez kilka tygodni spotykał się z Pauliną Koziejowską. Niestety ich medialny związek nie przetrwał.

Teraz w rozmowie z "Twoim Imperium" Borkowski wyznał, że czuje się młodo: - Gdy ma się młode dzieci, trzeba być na bieżąco ze wszystkim. I z ich problemami, i z nowinkami technologicznymi. Rodzice rówieśników Magdy i Jacka mają przeważnie 40-45 lat. Nie mogę od nich odstawać. Staram się, jak tylko mogę, wchodzić w świat moich dorastających dzieci. I też sporo się od nich uczę.

Jacek Borkowski nadal czeka na miłość

Aktor powiedział, że obecnie jest singlem: - Na razie oficjalnego związku nie przewiduję. Jest dobrze jak jest.

d3oshoj

Ale przyznaje, że chciałby jeszcze kiedyś wziąć ślub: - Czemu nie? Nawet wczoraj się nad tym zastanawiałem. Ale poczekam z tym. Najpierw to niech dzieciaki pójdą na studia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3oshoj

Podziel się opinią

Share
d3oshoj
d3oshoj