Trwa ładowanie...

Jacek Rozenek przygadał Radkowi: To ja jestem tatą chłopców. To musiało boleć

Jacek Rozenek ma ostatnio dobry czas. Jego związek z Roxi Gąską kwitnie. Zagościli nawet na pierwszej wspólnej okładce w "Gali". Nie zabrakło obszernego wywiadu. Rozenek stwierdził, że to świetna okazja, żeby wbić szpilę Majdanowi.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jacek Rozenek przygadał Radkowi: To ja jestem tatą chłopców. To musiało bolećŹródło: East News, fot: East News
d4jo1v4

Ostatnio prasa kolorowa żyła najnowszą okładką "Gali". Pojawili się na niej Jacek Rozenek i dwa razy młodsza od niego partnerka Roksana. Para postanowiła udzielić obszernego wywiadu, który nie umknął uwadze Majdanów. I to nie tylko dlatego, że pismo zdobi były mąż Gosi. Jacek nie mógł się powstrzymać i wykorzystał medialną chwilę. Stwierdził, że jego synowie mają jednego ojca.

Rozenek zdradza, czy kupi gazetę z Roxy Gąską na okładce

To przy byłym mężu Małgorzata zaczęła zdobywać popularność. Jeszcze gdy była żoną Jacka Rozenka, została obsadzona w roli gospodyni programu "Perfekcyjna Pani Domu". Jej medialna kariera nabierała wówczas bardzo szybkiego tempa. Zresztą do dzisiaj mówi się o niej pieszczotliwie "Perfekcyjna".

d4jo1v4

Jednak mimo pozornie dobrych stosunków, ich małżeństwo zakończyło się. Obydwoje nie byli długo samotni. Gosia poznała Radka, a Jacek Roxi.

Dzisiaj Majdanowie są dwa lata po ślubie i wspólnie wychowują synów celebrytki ze związku z Jackiem. A sam Rozenek nie kryje miłości do dwa razy młodszej partnerki. Wszystko wskazuje na to, że w końcu ułoży sobie życie. Tego nawet życzyła mu była żona.

- Jacek to wspaniały facet. Jest świetnym ojcem. Kibicuje mu i Roxi i mam nadzieję, że to będzie to - powiedziała Rozenek w rozmowie z WP Gwiazdy.

Gosia poukładała sobie życie, więc nie ma powodów, żeby robić pod górkę byłemu mężowi. Zresztą Staś i Tadzio bardzo polubili ojczyma. Spędzają razem dużo czasu. Radek zawozi ich do szkoły, na treningi. Chłopcy polubili także wspólne "rodzinne" wakacje we czworo. Można odnieść wrażenie, że były piłkarz traktuje synów żony, jak swoje dzieci.

- Uwielbiam spędzać czas z chłopcami. Kocham ich, po prostu tak jest. Najbardziej się cieszę, kiedy są uśmiechnięci, szczęśliwi. To wspaniali chłopcy - mówił Majdan w wywiadzie dla "Gali".

d4jo1v4

Jednak Jacek Rozenek nie jest tak zachwycony, jak rodzinka Majdanów. Postanowił więc przerwać tę niekończącą się idyllę. Podczas rozmowy z "Galą" padło pytanie, czy tworzą patchworkową rodzinę. Aktor od razu zaprzeczył. Podkreślił też bez namysłu, że Staś i Tadzio to jego synowie.

- Staś i Tadzio mają jedną matkę i jednego ojca. Małgosia jest żoną Radka, ale to ja jestem tatą chłopców. Tak samo jak mają jedną mamę i jest nią Małgosia. Chłopcy zaakceptowali nową sytuację - stwierdził, a Roxy dodała, że ona i synowie Rozenka "polubili się od pierwszego spotkania".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4jo1v4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jo1v4